Спорт
Вісті Роменщини
П'ятниця, 17 грудня 2010, 00:00      Ромни, Сумська область

Баскетбол

У фіналі першості міста з баскетболу серед юнаків у залік ХІХ спортивних ігор школярів за перше місце боротьбу вели команди ЗОШ №№ 4 і 7. Перемогу з рахунком 23:17 святкували баскетболісти ЗОШ № 4.

Третє місце здобула ЗОШ № 11 після перемоги над спортсменами СЗОШ № 2 (18:15). Далі місця розподілились таким чином: школи №№ 10, 5, 1, 3.

Висловлюємо щиру подяку директору Роменського ВПУ С.П. Коваленку за надання спортивної бази для проведення змагань, а також учителям фізкультури С.В. Черевку, Г.М. Москаленку (ЗОШ № 4), Є.М. Боярку, С.Б. Штурку (№ 7), О.І. Бугриму (№ 11) за якісну підготовку учнів.

Футзал

Юні роменські футболісти під керівництвом тренера А.П. Джура здобули перемогу в першості області з футзалу серед команд ДЮСШ 1997-1998 р. н., здолавши однолітків з Конотопа, Путивля, Недригайлова та Липової Долини. Друге місце посіла команда м. Конотоп, третє – м. Путивль. Змагання проходили в нашому місті.

Вітаємо чемпіонів Дмитра Нюкала, Олексія Прокопчука, Дмитра Божка, Дениса Максюру (СЗОШ № 2), Владислава Шарая, Станіслава Шарая, Владислава Сиролєта, Олега Невдачина, Богдана Горгуца, Олександра Дробонога (ЗОШ № 10), Дмитра Боряка (ЗОШ № 7) і Дмитра Васюту (Бобрицька ЗОШ).