Ромны. Romny. Ромни. інфо

Ромни.інфо Новини міста Вісті Роменщини Останнє слово за громадою
Останнє слово за громадою
Вісті Роменщини
Понеділок, 20 грудня 2010, 00:00      Ромни, Сумська область
Забезпечення умов для до­звілля молоді на території Ба­сів­ської сільради – одне з питань чергового засідання комісії з розгляду звернень громадян, яке провів голова райдержадміністрації Віктор Сєрік. 

На жаль, мешканець Басівки Віктор Павлун, у зверненні якого до голови облдержадміністрації і йшлося про неналежну, на його думку, роботу з організації дозвілля молоді, був відсутній. Тож в основному слово мали ті, хто більшою чи меншою мірою причетний до створення умов для культурно-масового відпочинку на теренах сільради. І очільник територіальної громади Яків Биченко, і начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації Тетяна Кондратенко ви­знали, що матеріально-технічна база закладів дозвілля, стан приміщень однозначно бажають кращого. Цьому є як об’єктивні, так і суб’єктивні причини. Якщо недостатнє фінансування для належного утримання клубів і будинків культури належить до перших, то ставлення окремих жителів сіл, а це і постійне витягування скла з вікон, і крадіжки апаратури чи її псування, візити напідпитку – до других.

І тут постає питання, без чіткої й однозначної відповіді на яке будь-які дії із забезпечення належного функціонування вогнищ культури практично не мають сенсу: чи готова  територіальна громада оберігати осередки культури від нищення своїми ж доморощеними вандалами? Бо відновлювати понівечене й вкрадене можна до нескінченності.

– Життям сільради мають керувати здорові сили громади, виховувати, впливати на осіб, котрі негідно поводять себе. І тоді клуби та будинки культури стануть більш потрібними, ніж „пивниці”. Якщо люди дійсно бажатимуть, щоб дозвіллєвий заклад працював й докладуть для цього зусиль, ми теж таким допоможемо. А утримувати заклад заради самого закладу ніхто не буде, – зазначив Віктор Сєрік та доручив профільним заступникам вивчити ситуацію в сільській раді й не лише в сфері культури.

Розглянуто також ряд звернень з особистих питань.

Андрій ЛЮБСЬКИЙ.
 

Додати коментар

Увага! Якщо Ви не зареєстрований користувач, то можуть виникнути проблеми з коментуванням, пов'язані з тим, що ім'я, під яким Ви хочете залишити коментар, вже належить зареєстрованому користувачеві. Будь ласка, зареєструйтесь або виберіть більш унікальне ім'я.

Захисний код
Оновити

 

Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

21
21

Вхід на Ромни. інфоОголошення