Ромны. Romny. Ромни. інфо

Ромни.інфо Новини міста Вісті Роменщини Вшанували ліквідаторів катастрофи на ЧАЕС
Вшанували ліквідаторів катастрофи на ЧАЕС
Вісті Роменщини
Понеділок, 20 грудня 2010, 00:00      Ромни, Сумська область

14 грудня 1986 року завершилося спорудження саркофага над зруйнованим четвертим енергоблоком Чорнобильської атомної електро­станції. З 2006 року цього дня вшановують тих, хто заступив собою дорогу рукотворному лиху, тих, кому довелося „за безладу безмір, за кар’єри і премії, немов на війні, знову вихід один: за мудрість всесвітню дурних академій платити безсмертям – життям молодим”.

З нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків катастрофи на ЧАЕС в залі засідань міськвиконкому відбулося урочисте зібрання. Міський голова Микола Калашник та голова районної ради Сергій Хоронько від імені ромен­ців подякували нашим землякам-ліквідаторам, котрі чверть століття тому, не шкодуючи здоров’я і життя, стали на захист рідної землі, вручили почесні грамоти облдержадміністрації, обласної, міської та районної рад.

– На жаль, часто доводиться „вибивати” передбачені чорнобильцям законодавством пільги, – зазначив голова Роменської міської громадської організації „Інваліди Чорнобиля” Олександр Бондарчук. – І на цьому фоні щиро дякую тим, хто всіляко підтримує й допомагає чорнобильцям. Це, зокрема, Олександр Саєнко, Геннадій Свірський, Володимир Тернов, Віталій Жмінько, Денис Птушко.

Також слово мали начальник Роменського райвідділу ГУ МНС в Сумській області Олександр Дрофа і військовий комісар Роменсько-Недригайлівського ОМВК Андрій Ішутов.

До пам’ятного знака ліквідаторам-чорнобильцям було покладено квіти як символ пам’яті про побратимів, котрі вже відійшли у вічність.

У заході взяли участь духовий оркестр Другого СРЦШР МНС, вихованці дитячої музичної школи Валентин Коновал і Юлія Бердник.

Петро КАРАБУТ
 

Додати коментар

Увага! Якщо Ви не зареєстрований користувач, то можуть виникнути проблеми з коментуванням, пов'язані з тим, що ім'я, під яким Ви хочете залишити коментар, вже належить зареєстрованому користувачеві. Будь ласка, зареєструйтесь або виберіть більш унікальне ім'я.

Захисний код
Оновити

 

Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Дом культури
Дом культури

Вхід на Ромни. інфоОголошення