Ромны. Romny. Ромни. інфо

Потенціал нації
Вісті Роменщини
Вівторок, 04 січня 2011, 22:33      Ромни, Сумська область
Вже другий рік поспіль СЗОШ № 2 ім. Академі­ка А.Ф. Йоффе співпрацює з Алфьоровським фондом м. Санкт-Петербург, заснованим лауреатом Нобелівської премії з фізики (2000 р.) Ж.І. Алфьо­ровим. Цього року фонд знову виділив дві стипендії для обдарованих учнів школи. За рішенням педагогічної ради її присудили ученицям 10 класу фізико-математичного напрямку Юлії Петренко і 9А класу (іноземна філологія) Лідії Ткаченко. 

Юлія – неодноразовий призер міських олімпіад, дипломант Міжнародного математичного конкурсу «Кенгуру» з 2006 року, чемпіонату «Найгармонійніша дитина України-2006 р.» Всеукраїнського творчого об’єднання КРОКС, призер міжнародного конкурсу «FRIEND-2008», учасниця Міжнародної програми «Flex» американської ради «Виховуємо майбутніх лідерів».

Лідія – щорічний призер шкільних предметних олімпіад, тільки минулого навчального року вона здобула такі перемоги у п’яти олімпіадах з шести, в яких брала участь, постійний член ізостудії «Етюд», спортивної секції з баскетболу, переможниця багатьох міських і обласних творчих конкурсів.

Обдаровані учні – це інтелектуальний і духовний потенціал нації. І вчені зі світовим ім’ям це чудово розуміють. Сподіваємося, наші дівчатка себе успішно реалізують у майбутньому в цікавих наукових проектах на благо рідної держави.

Лідія СКРИПКА,

директор школи
 

Додати коментар

Увага! Якщо Ви не зареєстрований користувач, то можуть виникнути проблеми з коментуванням, пов'язані з тим, що ім'я, під яким Ви хочете залишити коментар, вже належить зареєстрованому користувачеві. Будь ласка, зареєструйтесь або виберіть більш унікальне ім'я.

Захисний код
Оновити

 

Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Сквер
Сквер

Вхід на Ромни. інфоОголошення