Ромны. Romny. Ромни. інфо

Звітували волонтери
Вісті Роменщини
Понеділок, 27 грудня 2010, 00:00      Ромни, Сумська область

У залі засідань міськвиконкому пройшло зібрання волонтерських організацій Ромен. Обговорено напрямки співпраці добровольців-помічників з владними структурами, перспективи розвитку волонтерського руху.

Представники молодіжних волонтерських загонів розповіли про діяльність на ниві благодійництва, участь у місцевих, регіональних та всеукраїнських акціях і проектах. У роботі кожного загону було як спільне – бажання змінити оточуючий світ на краще, допомогти ближнім, не чекаючи за добрі справи жодної матеріальної винагороди, так і свої родзинки.

Волонтери ЗОШ № 11 відроджують традиції козацтва, опікуються питаннями екології. У ЗОШ № 7 – допомагають інспекторам ДАІ, у ЗОШ № 5 – досліджують НЛО та природу рідного краю. У Роменському коледжі КНЕУ діє школа волонтерів, де формуються навички роботи. А „стаж” діяльності загону коледжу СНАУ налічує майже два десятки років.

До речі, найбільш оригінально представили свій волонтерський загін „Є контакт!” саме учні ЗОШ № 11.

Не один рік діє волонтерський підрозділ у міській організації ветеранів. Його члени не лише допомагають літнім людям та підтримують їх морально, а й займаються патріотичним вихованням підростаючого покоління.

Активно пропагує серед ровесників здоровий спосіб життя молодіжний клуб, що діє при міському Будинку культури.

– Ви всі робите дуже потрібну й надзвичайно важливу справу, – наголосив міський голова Микола Калашник, вручаючи найактивнішим волонтерам пам’ятні подарунки. – Дякую кожному волонтеру за активну громадянську позицію і чуйне серце. А ми, влада, всіляко підтримуватимемо і сприятимемо вашій діяльності.

Павло КЛЮЧНИК.

 

Додати коментар

Увага! Якщо Ви не зареєстрований користувач, то можуть виникнути проблеми з коментуванням, пов'язані з тим, що ім'я, під яким Ви хочете залишити коментар, вже належить зареєстрованому користувачеві. Будь ласка, зареєструйтесь або виберіть більш унікальне ім'я.

Захисний код
Оновити

 

Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Псел
Псел

Вхід на Ромни. інфо



Оголошення