Ромны. Romny. Ромни. інфо

Безпечні канікули
Вісті Роменщини
Понеділок, 27 грудня 2010, 00:00      Ромни, Сумська область

Зимові канікули – щаслива  пора для тисяч маленьких громадян України. Школярі активно відпочивають, натомість дорослим необхідно посилити контроль та навчити дітей берегти себе, бути обачними та уважними, особливо в тих місцях, де багато людей і транспорту.

З 28 грудня до 13 січня 2011 року Державтоінспекція спільно з органами освіти проведуть єдині дні безпеки дорожнього руху в загальноосвітніх навчально-виховних закладах. Канікули – час екскурсій. Як правило, для цього використовують автобуси державних установ або, найчастіше, приватних підприємців. Всі транспортні засоби, що обслуговують дітей, мусять бути абсолютно безпечними. Тому співробітники Роменського відділення ДАІ постійно контролюють їх технічний стан, проводять інструктажі та профілактичні бесіди з водіями.

Особлива увага приділена утриманню та обладнанню доріг, вулиць, залізничних переїздів, якими пролягають маршрути перевезення дітей автотранспортом. Шляховим та комунальним службам направлені відповідні приписи щодо невідкладного усунення недоліків та поліпшення організації дорожнього руху.

Бажаємо школярам гарного відпочинку під час зимових канікул, вітаємо всіх з наступаючим Новим роком. Нехай вулиці та дороги нашого міста будуть вам хорошими друзями, приносять лише радість, зручність та спокій батькам.

Євген Булавко,

інспектор групи профілактики Роменського ВДАІ
 

Додати коментар

Увага! Якщо Ви не зареєстрований користувач, то можуть виникнути проблеми з коментуванням, пов'язані з тим, що ім'я, під яким Ви хочете залишити коментар, вже належить зареєстрованому користувачеві. Будь ласка, зареєструйтесь або виберіть більш унікальне ім'я.

Захисний код
Оновити

 

Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Ромни
Ромни

Вхід на Ромни. інфоОголошення