Ромны. Romny. Ромни. інфо

Спорт
Вісті Роменщини
Понеділок, 27 грудня 2010, 00:00      Ромни, Сумська область

Кубок світу

Випускник Роменської ДЮСШ відділу освіти міськвиконкому Руслан Усенко (тренери О.Г. Богуш та С.В. Ковальчук) став срібним призером у ваговій категорії 68 кг на етапі Кубка світу з бойового самбо, що пройшов у Франції.

Відділ з питань фізичної культури і спорту міськвиконкому вітає спортсмена, бажає подальших успішних стартів. Тренери відділення боротьби дзюдо та батьки висловлюють щиру подяку заступнику директора ЗАТ «Роменська ГТФ» І.О. Лакізі та директору фірми «Медгарант» Т.В. Ла­кізі за постійну спонсорську допомогу.

Карате

У Полтаві під керівництвом легендарного бійця, заслуженого тренера України, чемпіона світу, володаря чорного пояса (5-й дан) Сергія Всеволодова про­йшли екзаменаційно-атестаційні збори з кіокушин-карате. У них взяли участь близько 90 спортсменів з Київської, Харківської, Полтавської та Сумської областей.

Сумщину представляли дванадцять вихованців Роменської міськрайонної федерації з кіокушин-карате, які атестувалися на розряд (кю). Готував спортсменів тренер Сайфулла Магомедов.

Федерація висловлює щиру подяку постійним спонсорам команди - агрохолдингу VALARS і ТОВ «Ромни-Інвест».

 

Бокс

В особистому заліку у ваговій категорії 69 кг вихованець спортклубу «Юність» (коледж СНАУ) Вадим Тимошенко зайняв друге місце в традиційному відкритому турнірі з боксу, присвяченому пам’яті генерал-лейтенанта М.І. Драгомирова (м. Конотоп).

Готував боксера до змагань тренер Б. Дмитренко.

 

Готові до змагань

У спорткомплексі ім. В. Окіпного та спортивному залі Роменського ВПУ відбулись змагання із загальнофізичної підготовки серед спортсменів з обмеженими можливостями, присвячені Міжнародному дню інвалідів.

Норми допуску до участі в обласних та всеукраїнських змаганнях виконали Володимир Лимар, Юлія Скиба, Юрій Баранік. Готував спортсменів до змагань тренер С.І.Гобов.

 

Шахи

Олександр Дилик, Михайло Грицай і В’ячеслав Соловйов очолили турнірну таблицю змагань шахістів, присвячених Дню Збройних сил України. Бліцтурнір пройшов у шаховому клубі спорткомплексу ім. В. Окіпного.

Ірина ГОНЧАРОВА,

головний спеціаліст відділу

з питань ФК і спорту міськвиконкому
 

Додати коментар

Увага! Якщо Ви не зареєстрований користувач, то можуть виникнути проблеми з коментуванням, пов'язані з тим, що ім'я, під яким Ви хочете залишити коментар, вже належить зареєстрованому користувачеві. Будь ласка, зареєструйтесь або виберіть більш унікальне ім'я.

Захисний код
Оновити

 

Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Святкова хода
Святкова хода

Вхід на Ромни. інфоОголошення