Ромны. Romny. Ромни. інфо

Плани і програми
Вісті Роменщини
Понеділок, 10 січня 2011, 21:23      Ромни, Сумська область

На першому засіданні третьої сесії міської ради шостого скликання, яке провів міський голова Микола Калашник, депутати за­твердили плани роботи ради і виконавчого комітету в наступному році, обговорили питання організації прийому громадян народними обранцями.

Також на сесії затверджено міську програму розвитку і підтримки волонтерського руху на 2011-2013 роки, програму планування і містобудівельного розвитку м. Ромни. Розглянуто земельні та інші питання, прийнято відповідні рішення.

Депутатські запити Миколи Зінченка і Дмитра Кірюхіна щодо встановлення „лежачих поліцейських” на автошляхах поблизу навчальних закладів та Павла Ткаченка про виділення коштів із міської скарбниці в наступному році для добудови внутрішнього санвузла у СЗОШ № 2 направлено на розгляд профільних комісій і відповідних служб.

На другому засіданні сесії міськради планують розглянути проект міського бюджету на 2011 рік.

Павло КЛЮЧНИК
 

Додати коментар

Увага! Якщо Ви не зареєстрований користувач, то можуть виникнути проблеми з коментуванням, пов'язані з тим, що ім'я, під яким Ви хочете залишити коментар, вже належить зареєстрованому користувачеві. Будь ласка, зареєструйтесь або виберіть більш унікальне ім'я.

Захисний код
Оновити

 

Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

konotop37
konotop37

Вхід на Ромни. інфоОголошення