Ромны. Romny. Ромни. інфо

Плани і програми
Вісті Роменщини
Понеділок, 10 січня 2011, 21:23      Ромни, Сумська область

На першому засіданні третьої сесії міської ради шостого скликання, яке провів міський голова Микола Калашник, депутати за­твердили плани роботи ради і виконавчого комітету в наступному році, обговорили питання організації прийому громадян народними обранцями.

Також на сесії затверджено міську програму розвитку і підтримки волонтерського руху на 2011-2013 роки, програму планування і містобудівельного розвитку м. Ромни. Розглянуто земельні та інші питання, прийнято відповідні рішення.

Депутатські запити Миколи Зінченка і Дмитра Кірюхіна щодо встановлення „лежачих поліцейських” на автошляхах поблизу навчальних закладів та Павла Ткаченка про виділення коштів із міської скарбниці в наступному році для добудови внутрішнього санвузла у СЗОШ № 2 направлено на розгляд профільних комісій і відповідних служб.

На другому засіданні сесії міськради планують розглянути проект міського бюджету на 2011 рік.

Павло КЛЮЧНИК
 

Додати коментар

Увага! Якщо Ви не зареєстрований користувач, то можуть виникнути проблеми з коментуванням, пов'язані з тим, що ім'я, під яким Ви хочете залишити коментар, вже належить зареєстрованому користувачеві. Будь ласка, зареєструйтесь або виберіть більш унікальне ім'я.

Захисний код
Оновити

 

Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

9 травня 2009
9 травня 2009

Вхід на Ромни. інфоОголошення