Ромны. Romny. Ромни. інфо

Ромни.інфо Новини міста Вісті Роменщини вітали патріарха громадою
вітали патріарха громадою
Вісті Роменщини
Четвер, 27 січня 2011, 23:31      Ромни, Сумська область

20 січня відзначив свій сотий  день  народження житель с. Бобрик Григорій Борисович Борисенко. Ювіляра віншували представники районної і місцевої влади, рідні та односельці.

Заступник голови райдерж­адміністрації Василь Ремінець передав Григорію Борисовичу вітальну адресу від Президента України Віктора Януковича. Від імені керівництва району побажав міцного здоров’я, гарного настрою й оптимізму, любові й уваги з боку рідних. До поздоровлення приєдналися начальники управлінь праці та соціального захисту населення РДА Олександр Даценко, ПФУ в Роменському районі Тетяна Кривогуз, голова ра­йонної організації ветеранів Надія Карпенко, сільський голова Леонід Даниленко та інші.

Не забула про свого колишнього працівника і адміністрація Лохвицького цукрового заводу. Адже Григорій Борисенко з грудня 1945 року до вересня 1974-го працював на підприємстві. Роман Домбровський, директор Червонозаводської філії ПрАТ "Райз-Максимко" (Лохвицький цукровий завод) та Олександр Іващенко, директор Роменської філії, вручили імениннику телевізор.

Вітала патріарха й числення родина: разом з дружиною, котра нині вже відійшла у вічність, виростили трьох синів і двох доньок. Радують старенького п’ятеро онуків і десятеро правнуків.

Іменинник розчулено дякував за численні поздоровлення, а під час виступу хору Бобрицького будинку культури й сам виконав кілька народних пісень, викликавши захоплені оплески всіх присутніх на святі.

Павло КЛЮЧНИК.
 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Made in Ukraine
Made in Ukraine

Вхід на Ромни. інфо