Ромны. Romny. Ромни. інфо

Матусі, схаменіться!
Вісті Роменщини
Середа, 02 лютого 2011, 00:00      Ромни, Сумська область
«Хмільна» звичка ставить на коліна найсильніших чоловіків. Ще в минулому столітті, здавалося, їй могла протистояти тільки жіноча половина людства… 

Нині ж озирніться! Літній вечір, тепло, затишно. У парку співають пташки, голосно перегукується молодь. У дитячих візочках кумедно «агукають» малята, а поряд їх мами потягують пиво. Неподалік – майбутня мама з пляшкою «бренді-коли».

Завдяки таким матусям ми залишаємося нацією, що розвивається, але так ніколи й не розвинеться. Народжуються гарненькі малята з прихованими проблемами. Діти хворіють недугами 80-річних стариків, від­стають у розвитку, погано вчаться. А це чи не після одного-двох ковтків спиртного, від яких «нічого не станеться»? Матусі, схаменіться! За нашої екології людей зі здоров’ям космонавтів і так одиниці. Загазоване повітря, небезпечне сонце, вода з домішками не йдуть на користь. Алкоголь тільки додає проблем вашій ще ненародженій крихітці.

Приємні враження дарують більше задоволень, ніж короткочасна ейфорія від спиртного, яка шкодить не тільки вам, а й малюкові, якого носите під серцем.

Юлія ПОЛОНСЬКА
 

Додати коментар

Увага! Якщо Ви не зареєстрований користувач, то можуть виникнути проблеми з коментуванням, пов'язані з тим, що ім'я, під яким Ви хочете залишити коментар, вже належить зареєстрованому користувачеві. Будь ласка, зареєструйтесь або виберіть більш унікальне ім'я.

Захисний код
Оновити

 

Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

39
39

Вхід на Ромни. інфоОголошення