Ромны. Romny. Ромни. інфо

Ромни.інфо Новини міста Вісті Роменщини Небезпека нічного рейсу
Небезпека нічного рейсу
Вісті Роменщини
Середа, 02 лютого 2011, 00:00      Ромни, Сумська область

Взимку на транзитних шляхах, що пролягають через населені пункти, потрібно бути особливо обережними у темний час доби. Погодні умови, ожеледь, снігові замети обабіч доріг підвищують ризик. Саме ці фактори, ймовірно, призвели до ДТП, що сталася в с. Бобрик.

17 січня близько 20.00 год. на автодорозі Кролевець-Конотоп-Ромни-Пирятин водій вантажівки «рено» з напівпричепом здійснив наїзд на місцеву мешканку 1971 р. н., яка рухалася проїзною частиною в попутному напрямку. Постраждалу з тяжкими травмами доставили до Роменської ЦРЛ.

Запобігти подібним випадкам можна, дотримуючись правил дорожнього руху. В темну пору доби та в умовах недостатньої видимості пішоходи, які рухаються проїзною частиною чи узбіччям, повинні виділити себе, а за можливості мати на одязі світлоповертаючі елементи.

Євген БУЛАВКО,

інспектор групи пропаганди Роменського ВДАІ.

 

Додати коментар

Увага! Якщо Ви не зареєстрований користувач, то можуть виникнути проблеми з коментуванням, пов'язані з тим, що ім'я, під яким Ви хочете залишити коментар, вже належить зареєстрованому користувачеві. Будь ласка, зареєструйтесь або виберіть більш унікальне ім'я.

Захисний код
Оновити

 

Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

konotop43
konotop43

Вхід на Ромни. інфоОголошення