Ромны. Romny. Ромни. інфо

Обережно, бурульки!
Вісті Роменщини
Середа, 02 лютого 2011, 00:00      Ромни, Сумська область

Внаслідок перепаду температур будівлі вкрились бурульками. Вони небезпечно обвисають над тротуарами і часто досягають більше метра у довжину. Бурульки загрожують здоров’ю і життю людей, адже, танучи, можуть ламатися та падати.

Особливу небезпеку вони становлять у тих місцях, де тротуари безпосередньо прилягають до будинків. Комунальні служби міста вже розпочали боротьбу з «крижаним ворогом». До цієї роботи долучилися і рятувальники 2 Спеціального регіонального центру швидкого реагування МНС, які очистили від небезпечної криги дахи найвищих споруд Ромен.

Рятувальники МНС звертаються до громадян: утворення бурульок на козирках, дахах будівель є серйозною проблемою. Падаючи, вони можуть травмувати перехожих. Причому чим більша вага бурульки і чим вище будівля, з якої вона впала, тим більші вірогідність і серйозність травми. Падіння снігу, льоду з даху може призвести не тільки до сильного удару або струсу мозку, а й до смерті.

Щоб не стати жертвою «крижаної атаки», не можна заходити за межі встановлених огорож. Йдучи вулицями, потрібно дивитися не тільки під ноги, а й угору, самим звертати увагу на наявність утворень на дахах будинків та обходити небезпечні місця.

Валерій ШОКУТЬКО,

помічник начальника

2 СРЦШР МНС.

 

Додати коментар

Увага! Якщо Ви не зареєстрований користувач, то можуть виникнути проблеми з коментуванням, пов'язані з тим, що ім'я, під яким Ви хочете залишити коментар, вже належить зареєстрованому користувачеві. Будь ласка, зареєструйтесь або виберіть більш унікальне ім'я.

Захисний код
Оновити

 

Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Сейм
Сейм

Вхід на Ромни. інфоОголошення