Ромны. Romny. Ромни. інфо

Ромни.інфо Новини міста Вісті Роменщини Не старіє душею ветеран
Не старіє душею ветеран
Вісті Роменщини
Понеділок, 07 лютого 2011, 22:45      Ромни, Сумська область

П’ятого лютого зустрічає 90-річчя ветеран Великої Вітчизняної війни Петро Петрович Литвиненко.

Він пройшов нелегкий життєвий шлях. У 1941 році достроково на відмінно закін­чив Київське військове училище. Почалася війна. Молодий лейтенант з перших днів бився на фронті. Рани, контузії, лікування в госпіталях не могли зупинити його до 1944 року, коли після тяжкого поранення у 23 роки молодий капітан став інвалідом. Так закінчилася військова кар’єра.

Трагедія не зламала нескорений дух ветерана. У квітні 1945 р. Петро Петрович починає трудовий шлях у Роменському сільськогосподарському технікумі, вступає до Ленінградської лісотехнічної академії, яку успіш­но закінчує. Більше 50 років інвалід Великої Вітчизняної війни працював викладачем спецдисциплін. Він жив інтересами колективу. Протягом багатьох років виконував обов’язки секретаря партійної організації технікуму, голови профкому, завідуючого курсами з підготовки кадрів середньої ланки для сільського господарства, голови осередку ветеранської організації технікуму й тільки в 75 років пішов на за­служений відпочинок.

Військові заслуги й мирну пра­цю Петра Литвиненка відзначено більш ніж двадцятьма орденами й медалями. Разом з дружиною Поліною Андріївною виростили двох дітей, дали їм вищу освіту. Вже більше 65 років вони ділять навпіл горе та ра­дість.

Численна родина, друзі вітають ветерана й шлють йому побажання здоров’я, тепла, любові й добра.

Микола СОТ
 

Додати коментар

Увага! Якщо Ви не зареєстрований користувач, то можуть виникнути проблеми з коментуванням, пов'язані з тим, що ім'я, під яким Ви хочете залишити коментар, вже належить зареєстрованому користувачеві. Будь ласка, зареєструйтесь або виберіть більш унікальне ім'я.

Захисний код
Оновити

 

Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Вид на бульвар...
Вид на бульвар...

Вхід на Ромни. інфоОголошення