Ромны. Romny. Ромни. інфо

Ромни.інфо Новини міста Вісті Роменщини Вантажівки на тротуарах
Вантажівки на тротуарах
Вісті Роменщини
Неділя, 20 лютого 2011, 22:06      Ромни, Сумська область

Всім добре відомо, що тротуар прокладений для пішоходів. Знають про це й водії, бо, вивчаючи правила дорожнього руху, торкалися й такого об’єкта, як тротуар.

Раніше ніхто й гадки не мав в’їжджати 20-тонною вантажівкою на пішохідний шляхо­провід. Якщо й завозили товар до крамниць, то вночі або носили його вантажники від автівки. Сьогодні ж доставляють по кіло­граму ковбаси та кілька пакетів молока, але обов’язково треба “причалити” до самісіньких дверей торгової точки. Для пішоходів – незручності, вони справедливо обурюються, тротуар забруднюється мастилом, яке скапує з двигунів. А ще деякі так звані водії навіть сигналять, мовляв, звільніть дорогу.

Такого не доводилося зустрі­чати в жодному місті. А в Ромнах, бачте, є, бо немає кому слідкувати за порядком. Відпо­відні служби збайдужіли до цього. А шкода. З такою культурою у європейські двері – зась.

Федір СУЛІКО,

ветеран праці.

 

Додати коментар

Увага! Якщо Ви не зареєстрований користувач, то можуть виникнути проблеми з коментуванням, пов'язані з тим, що ім'я, під яким Ви хочете залишити коментар, вже належить зареєстрованому користувачеві. Будь ласка, зареєструйтесь або виберіть більш унікальне ім'я.

Захисний код
Оновити

 

Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Народні гуляння
Народні гуляння

Вхід на Ромни. інфоОголошення