Ромны. Romny. Ромни. інфо

Нова жертва шахраїв
Вісті Роменщини
Субота, 26 лютого 2011, 00:00      Ромни, Сумська область

15 лютого близько 13.00 год. до одинокої мешканки с. Волошнівка 1928 р. н. завітала незна­йома жінка і шляхом обману заволоділа 8,6 тис. грн.

Невідома запевнила, що розпочався обмін грошей і їй доручено зібрати старі купюри, аби обміняти їх на нові (російські), які надійдуть за день-два. Хазяйка не роздумуючи віддала всі свої заощадження. Щойно шахрайка вийшла з хати, старенька запідозрила обман, але наздогнати злочинницю не змогла. Ошукана громадянка звернулася до сільського голови, який і повідомив міліцію про злочин. Якби бабуся зробила це до того, як віддала гроші, шахрайку б відразу викрили.

Її прикмети: середнього зрос­ту, віком близько 30 років, волосся чорне, одяг темний. Усіх, кому відома будь-яка інформація про цю особу, просимо телефонувати: 2-12-88, 2-12-06, 2-12-31, 2-12-30 або 102.

Нагадуємо, що в подібних випадках необхідно звертатися до представників влади за консультацією, вимагати документи у працівників установ та організацій, які уточнюють або просять повідомити будь-які особисті дані, пропонують обміняти гроші, ознайомитися зі списком бойових нагород ветеранів та ін.

Наталія ВОЙТЕНКО,

помічник начальника Роменського міськвідділу УМВС зі взаємодії з громадськістю

та ЗМІ.

 

Додати коментар

Увага! Якщо Ви не зареєстрований користувач, то можуть виникнути проблеми з коментуванням, пов'язані з тим, що ім'я, під яким Ви хочете залишити коментар, вже належить зареєстрованому користувачеві. Будь ласка, зареєструйтесь або виберіть більш унікальне ім'я.

Захисний код
Оновити

 

Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

20
20

Вхід на Ромни. інфоОголошення