Ромны. Romny. Ромни. інфо

Біографія епохи
Вісті Роменщини
Середа, 02 березня 2011, 21:54      Ромни, Сумська область

22 лютого в день свого століття ветеран Великої Вітчизняної війни Михайло Ілліч Зель приймав багато гостей. Окрім рідних, близьких та друзів, до ювіляра з подарунками завітали заступник голови Сумської облдержадміністрації Олександр Цупро, міський голова Микола Калашник, начальник управління праці та соціального захисту населення міськвиконкому Ярослав Панченко, які привітали довгожителя й від імені Президента України.

Начальник управління Служби безпеки України в Сумській області Станіслав Курман зачитав пам’ятну адресу від голови СБУ Валерія Хорошковського, вручив ветерану відомчу заохочувальну відзнаку СБУ «Хрест Доблесті» ІІ ступеня, а також від імені колективу управління подарував побутову техніку. А керуючий Роменським від­ді­ленням № 147 ВАТ “Держ­ощад­банк” Володимир Андрусенко - відзнаку найстаршому клієнту фінансової установи.

У біографії Михайла Зеля простежується історія цілої епохи. Народився в м. Ніжин Чернігівської області в сім’ї робітників. Закінчивши школу, працював продавцем «комсомольського» магазину в м. Хар­ків. Разом з дружиною Оленою Петрівною виховали чотирьох дітей.

З 1934 року Михайло Ілліч служив у органах КДБ. У 1941 р. пішов на фронт. Обіймав посаду начальника відділення 3-ї танкової бригади 25-го танкового корпусу. У 1942 р. зазнав тяжкого поранення, після якого отримав статус ін­валіда війни. У військовій частині прослужив до 1948 року, має звання полковника запасу. Після війни повернувся в органи державної безпеки, яким присвятив більше 40 років трудової біографії. Вийшовши на пенсію, займав керівні посади в галузі торгівлі.

Парадний кітель ветерана прикрашає багато нагород, від яких просто дух захоплює у п’яти онуків, шести правнуків і маленького праправнука. Юві­ляр жваво спілкувався з численними гостями, залюбки роз­повідав про свою родину, яка значно побільшала за останні сто років...

Денис МЯГКОВИЧ.

 

Додати коментар

Увага! Якщо Ви не зареєстрований користувач, то можуть виникнути проблеми з коментуванням, пов'язані з тим, що ім'я, під яким Ви хочете залишити коментар, вже належить зареєстрованому користувачеві. Будь ласка, зареєструйтесь або виберіть більш унікальне ім'я.

Захисний код
Оновити

 

Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

konotop10
konotop10

Вхід на Ромни. інфоОголошення