Ромны. Romny. Ромни. інфо

Здрастуй, Весно!
Вісті Роменщини
Середа, 02 березня 2011, 21:58      Ромни, Сумська область

Минулої неділі роменці від­святкували Масляну. Вже з десятої години на центральній пло­щі завирував-загомонів зимовий ярмарок. Численні торгові точки, до речі, не лише місцеві, а й із сусідніх районів, пропонували різноманітні наїдки та напої.

Роменські рятувальники щедро пригощали солдатською кашею, бджолярі навперебій запрошували продегустувати хмільну медовуху, а шашлики прилуцьких уміль­ців можна було ковтнути ра­зом із шампуром… Ну і, звичайно, яка масляна без млин­ців та вареників? Ними частували й місь­кого голову Миколу Калашника. Любителі покуштувати змагалися, хто більше з’їсть смачної продукції. А враховуючи, що очільник міста родом із сусідньої Полтавщини, де приготування вареників з давніх-давен зведене у ранг мистецтва, його висока оцінка старань місцевих кулінарів багато значила. Особливу ж увагу присутніх привернуло кулінарно-розважальне шоу, яке підготували педагоги та вихованці Роменського ВПУ.

Одночасно на майданчику перед міськрадою тривала розважально-ігрова програма для юних роменців, розгорнулася виставка дитячих фоторобіт.

Гучними оплесками вітали глядачі виступи численних творчих колективів та майстрів сцени міського Будинку культури, коледжів КНЕУ і СНАУ, сіл району.

Довго не хотіло загоратися опудало Мари, мабуть, натякаючи на затятий опір Зими, але врешті-решт спалахнуло-таки яскравим полум’ям.

Незважаючи на те, що мороз відчутно щипав за щоки, носи та інші частини тіла, спритні й дужі активно змагалися за призи у конкурсах і розвагах: лазили на стовп, кидали пеньок, присідали з мішком борошна, підіймали гирю… Так, 350 разів присів із мішком Олександр Денисенко, найдальше пошпурив пеньок Сергій Заканавський, у вправах з гирею найкращим був Віктор Циба, а першим у змаганням з армреслінгу – Анатолій Голуб.

До вечора роменці з веселими забавами, піснями й танцями проводжали бабусю Зиму і зу­стрічали красуню Весну.

Павло КЛЮЧНИК.

 

Додати коментар

Увага! Якщо Ви не зареєстрований користувач, то можуть виникнути проблеми з коментуванням, пов'язані з тим, що ім'я, під яким Ви хочете залишити коментар, вже належить зареєстрованому користувачеві. Будь ласка, зареєструйтесь або виберіть більш унікальне ім'я.

Захисний код
Оновити

 

Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Мітинг
Мітинг

Вхід на Ромни. інфоОголошення