Ромны. Romny. Ромни. інфо

Спорт
Вісті Роменщини
Середа, 02 березня 2011, 22:00      Ромни, Сумська область

«Динамівські» перегони

У лютому на навчально-тренувальній базі «Динамо» в м. Суми пройшла друга обласна спартакіада з лижних перегонів серед ветеранів.

На дистанції 10 км ковзанярським стилем другі місця здобули Анатолій Бартош (с. Овлаші, вікова група 45-49 рр.), Анатолій Осадчий (с. Пустовійтівка, 55-59 рр.). Команда Роменського району в загальному заліку зайняла третє місце.

На чемпіонаті України, що пройшов у Харкові, Анатолій Бартош на дистанціях класичним (10 км), вільним (15 км) стилями та у дуатлоні (10 км) показав треті результати й у загальному заліку зайняв друге місце. Анатолій Осадчий – п’ятий у загальному заліку. Здобувши рейтингові оч­ки, наші ветерани почали підготовку до чемпіонату світу, який пройде в Німеччині наступного року.

Олександр КАСЬЯН,

директор ДЮСШ

ім. П. Калнишевського.

Баскетбол

Вісім шкільних дівочих команд змагалися з баскетболу в залік ХІХ спортивних ігор серед школярів. У фіналі за перше місце боролися ЗОШ № 7 і СЗОШ № 2. Перемогу святкувала команда ЗОШ № 7 з рахунком 19:10. Третє місце виборола СЗОШ № 1 з рахунком 25:8 під час зустрічі з командою ЗОШ № 10. Далі місця розподілились таким чином: ЗОШ №№ 4, 5, 11, 3.

Команда-переможець нагороджена перехідним кубком та грамотою, призери отримали грамоти відділу з питань ФК і спорту міськвиконкому. Висловлюємо вдячність директору Роменського ВПУ С.П. Коваленку за надання спортивної бази та вчителям фізкультури О.В. Боярко, Н.В. Івко ( ЗОШ № 7), В.І. Дашку (СЗОШ № 2), Л.С. Козені (СЗОШ № 1) за якісну підготовку учнів.

Ганна ВАСИЛЕЦЬ,

директор ДЮСШ відділу освіти міськвиконкому.

Настільний теніс

Команди з міст Лохвиця, Конотоп, Путивль, Шостка, Суми та Ромни взяли участь у змаганнях з настільного тенісу, присвячених 22-й річниці виведення радянських військ з Афганістану, що пройшли в спортивному залі Роменського міськвідділу УМВС.

Урочисте відкриття турніру відвідали міський голова Микола Калашник, начальник відділу з питань ФК і спорту міськвиконкому Володимир Мельник, учасники бойових дій в Афганістані Ігор Василенко, Сергій Шебедя, Іван Гуртовенко.

Роменці гідно боролися за перемогу. Серед чоловіків друге місце у Володимира Татарнікова. Поміж жінок перемогла Дар’я Дмитренко, у школярів бронзу здобув Роман Кошарний.

Переможці та призери змагань нагороджені кубками, медалями та грамотами відділу з питань фізичної культури і спорту міськвиконкому.

Ірина ГОНЧАРОВА.

 

 

Додати коментар

Увага! Якщо Ви не зареєстрований користувач, то можуть виникнути проблеми з коментуванням, пов'язані з тим, що ім'я, під яким Ви хочете залишити коментар, вже належить зареєстрованому користувачеві. Будь ласка, зареєструйтесь або виберіть більш унікальне ім'я.

Захисний код
Оновити

 

Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

19
19

Вхід на Ромни. інфоОголошення