Вісті Роменщини
Середа, 02 березня 2011, 22:00      Ромни, Сумська область

«Динамівські» перегони

У лютому на навчально-тренувальній базі «Динамо» в м. Суми пройшла друга обласна спартакіада з лижних перегонів серед ветеранів.

На дистанції 10 км ковзанярським стилем другі місця здобули Анатолій Бартош (с. Овлаші, вікова група 45-49 рр.), Анатолій Осадчий (с. Пустовійтівка, 55-59 рр.). Команда Роменського району в загальному заліку зайняла третє місце.

На чемпіонаті України, що пройшов у Харкові, Анатолій Бартош на дистанціях класичним (10 км), вільним (15 км) стилями та у дуатлоні (10 км) показав треті результати й у загальному заліку зайняв друге місце. Анатолій Осадчий – п’ятий у загальному заліку. Здобувши рейтингові оч­ки, наші ветерани почали підготовку до чемпіонату світу, який пройде в Німеччині наступного року.

Олександр КАСЬЯН,

директор ДЮСШ

ім. П. Калнишевського.

Баскетбол

Вісім шкільних дівочих команд змагалися з баскетболу в залік ХІХ спортивних ігор серед школярів. У фіналі за перше місце боролися ЗОШ № 7 і СЗОШ № 2. Перемогу святкувала команда ЗОШ № 7 з рахунком 19:10. Третє місце виборола СЗОШ № 1 з рахунком 25:8 під час зустрічі з командою ЗОШ № 10. Далі місця розподілились таким чином: ЗОШ №№ 4, 5, 11, 3.

Команда-переможець нагороджена перехідним кубком та грамотою, призери отримали грамоти відділу з питань ФК і спорту міськвиконкому. Висловлюємо вдячність директору Роменського ВПУ С.П. Коваленку за надання спортивної бази та вчителям фізкультури О.В. Боярко, Н.В. Івко ( ЗОШ № 7), В.І. Дашку (СЗОШ № 2), Л.С. Козені (СЗОШ № 1) за якісну підготовку учнів.

Ганна ВАСИЛЕЦЬ,

директор ДЮСШ відділу освіти міськвиконкому.

Настільний теніс

Команди з міст Лохвиця, Конотоп, Путивль, Шостка, Суми та Ромни взяли участь у змаганнях з настільного тенісу, присвячених 22-й річниці виведення радянських військ з Афганістану, що пройшли в спортивному залі Роменського міськвідділу УМВС.

Урочисте відкриття турніру відвідали міський голова Микола Калашник, начальник відділу з питань ФК і спорту міськвиконкому Володимир Мельник, учасники бойових дій в Афганістані Ігор Василенко, Сергій Шебедя, Іван Гуртовенко.

Роменці гідно боролися за перемогу. Серед чоловіків друге місце у Володимира Татарнікова. Поміж жінок перемогла Дар’я Дмитренко, у школярів бронзу здобув Роман Кошарний.

Переможці та призери змагань нагороджені кубками, медалями та грамотами відділу з питань фізичної культури і спорту міськвиконкому.