Ромны. Romny. Ромни. інфо

Юна програмістка
Вісті Роменщини
Середа, 02 березня 2011, 22:04      Ромни, Сумська область

Саме в номінації “Юна надія в галузі інформаційних технологій” всеукраїнського чемпіонату з інформаційних технологій “Екософт” перемогла учениця 7 класу Роменської СЗОШ № 2 Наталія Московець.

Наталя займається програмуванням з 10 років. Її здібності помітив учитель інформатики В.І. Чуланов уже в 5 класі. Навчання продовжувалося навіть влітку. Батьки всіляко підтримували таке захоплення. В 6 класі дівчина брала участь у міській олімпіаді з інформатики, заочно-очній шкільній інтернет-олімпіаді та відкритій першості з програмування при Сумському державному університеті. По­стійні практичні заняття, вивчення теоретичного матеріалу з програмування дозволили їй також отримати перше місце на міській предметній олімпіаді з інформатики серед учнів 8-10 класів, третє – на обласній олімпіаді. Наталя не зупиняється на досягнутому. Зараз успішно виступає у п’ятому турі заочно-очної шкіль­ної інтернет-олімпіади в м. Суми, готується до відкритої першості з програмування при СумДУ.

Лілія ТАРАСЕНКО,

заступник директора  школи.

 

Додати коментар

Увага! Якщо Ви не зареєстрований користувач, то можуть виникнути проблеми з коментуванням, пов'язані з тим, що ім'я, під яким Ви хочете залишити коментар, вже належить зареєстрованому користувачеві. Будь ласка, зареєструйтесь або виберіть більш унікальне ім'я.

Захисний код
Оновити

 

Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

37
37

Вхід на Ромни. інфоОголошення