Ромны. Romny. Ромни. інфо

Урок як твір мистецтва
Вісті Роменщини
Середа, 16 березня 2011, 09:16      Ромни, Сумська область

Є вчителі, які прагнуть віднайти свою власну педагогічну стежку до душі й серця кожної дитини. А відшукати її можна було на традиційному Всеукраїнському конкурсі “Учитель року-2011”. Бажання позмагатись у ньому виявило понад вісімдесят педагогів Сумщини. 

Під час його обласного етапу впродовж чотирьох днів освітяни демонстрували досвід, уміння, навички та методику викладання, зокрема на відкритих уроках у незнайомих класах. Учителька Роменської СЗОШ № 1 ім. П.І. Калнишевського Галина Анатоліївна Хиценко виборола друге місце в номінації “німецька мова”. До трійки кращих у номінації “історія” потрапила вчителька Роменської ЗОШ № 11 Оксана Володимирівна Вовденко.

Галина Анатоліївна – педагог нового покоління. Її уроки демократичні, бо проводяться не для учнів, а разом з ними. Заняття характеризує не навчання словом, а навчання справою. Учителька постійно працює над підвищенням методичного рівня, на уроках та в позаурочний час використовує сучасні технічні засоби навчання. Нею створено низку електронно-освітніх посібників, які високо оці­нило журі конкурсу. Щоденна наполеглива праця дає свої результати у роботі з обдарованими дітьми. Тож і не дивно, що чотири вихованці Галини Анатоліївни стали призерами другого етапу всеукра­їн­ських учнівських олімпіад з німецької мови.

Оксана Вовденко захист власних педагогічних ідей проявила в креативному підході до викладацької діяльності, уміння застосовувати комп’ютерну техніку та інноваційні форми навчання.

Праця вчителя – це не тільки важкий труд, а певна інтрига, бо чітко спрогнозувати урок неможливо. Лише справжні вчителі, радіючи кожній зустрічі з дітьми, вибудовують свій урок як справжній твір мистецтва.

Вітаємо всіх учасників конкурсу. Нехай ваші мрії заздрять вашим можливостям.

Вікторія ЗЕЛЕНСЬКА,

директор ЗОШ № 11
 

Додати коментар

Увага! Якщо Ви не зареєстрований користувач, то можуть виникнути проблеми з коментуванням, пов'язані з тим, що ім'я, під яким Ви хочете залишити коментар, вже належить зареєстрованому користувачеві. Будь ласка, зареєструйтесь або виберіть більш унікальне ім'я.

Захисний код
Оновити

 

Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Гноми
Гноми

Вхід на Ромни. інфоОголошення