Ромны. Romny. Ромни. інфо

Ціни стабілізувалися
Вісті Роменщини
Середа, 30 березня 2011, 08:40      Ромни, Сумська область

Міський голова М.К. Калашник розпочав чергову апаратну нараду з нагородження переможців конкурсного відбору “Почесний страхувальник 2010 року”.

Дипломи головного управління Пенсійного фонду України в Сумській області Микола Кирилович вручив керівникам Роменського управління з експлуатації газового господарства М.П. Сидоренку, ТОВ “Будпартнер” С.Ф. Северину, ПП “Марс” В.П. Лисенко, приватному підприємцю С.І. Черевко, а також за перемогу в конкурсі серед медійних видань з висвітлення пенсійної тематики – кореспонденту га­зе­ти “Тандем-пресс” Тетяні Василенко.

Заступник міського голови О.Ф. Яковенко доповів про діяльність оперативної робочої групи з контролю за ціновою ситуацією та дотриманням законодавства у сфері безпеки якості продуктів харчування. Так, обстежено 27 магазинів, у 13 з них зафіксовано завищення цін на хліб, молокопродукти, ковбасні вироби, крупи. Їх приведено у відповідність до вимог законодавства. Під час перевірки стаціонарних торгових точок виявлено 11 санітарних порушень, на ринках – 5. З початку року зросли ціни на крупи гречану, пшеничну, пшоно, макаронні вироби, рис, соняшникову олію, хліб. Майже на 21% зросла вартість борошна. На сьогодні ситуація стабілізувалася, – поінформував Олександр Федорович.

Питання “Про робочу групу з питань контролю за якісним та ефективним виконанням Регіональної цільової соці­ально-економічної програми будівництва (придбання) доступного житла на 2010-2017 роки” викликало неоднозначну реакцію, адже досі не розроблена її складова, що стосується конкретно Ромен. Натомість більше 50 мешканців міста виявили бажання взяти участь у програмі, – повідомила начальник відділу обліку та розподілу житла виконкому Н.О. Беспальча. Одним з її недоліків залишається висока від­соткова ставка кредитів, за­про­понована банком, – зауважила вона. Міський голова доручив негайно доопрацювати документ.

Стан виконавської дисципліни у виконкомі значно покращився протягом першого кварталу, – зазначила начальник загального відділу Н.М. Березовецька. Також Наталія Миколаївна наголосила на недоліках, зокрема нечіткій схемі взаємозамінюваності працівників.

За інформацією керівників підприємств, установ і організацій, у місті зменшилася заборгованість з виплат страхових внесків до ПФУ, дещо зрос­ла – із виплати заробітної плати. Ефективніше погаша­ється борг за газ, спадає захворюваність на простудні недуги. Розробляється графік загальноміських толок, розпочалися роботи з укладення шлаку на ґрунтових дорогах, темпи яких залежать від погодних умов. Щосуботи керівники комунальних служб координуватимуть свої дії під час зустрічі з міським головою.

Юрій ПРОКОПЕНКО
 

Додати коментар

Увага! Якщо Ви не зареєстрований користувач, то можуть виникнути проблеми з коментуванням, пов'язані з тим, що ім'я, під яким Ви хочете залишити коментар, вже належить зареєстрованому користувачеві. Будь ласка, зареєструйтесь або виберіть більш унікальне ім'я.

Захисний код
Оновити

 

Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Масляня
Масляня

Вхід на Ромни. інфоОголошення