Ромны. Romny. Ромни. інфо

Статистика
Вісті Роменщини
Середа, 30 березня 2011, 08:49      Ромни, Сумська область

Борги наші

Станом на 1 березня 2011 р. сума невиплаченої заробітної плати по місту становила 265,6 тис. грн. Підприємства-банкрути заборгували своїм працівникам 173,4 тис. грн., економічно активні підприємства - 92,2 тис. грн. У структурі невиплаченої заробітної плати в цілому по області м. Ромни складає 0,6%.

Упродовж лютого 2011 р. загальна сума заборгованості з виплати заробітної плати по Роменському району не зазнала змін і на 1 березня становила 36,1 тис. грн. Всю суму боргу не виплатили підприємства, що призупинили виробничо-господарську діяльність. Економічно активні підприємства не мають заборгованості із заробітної плати.

 

Демографія

За даними головного управління статистики у Сумській області надаємо основні демо­графічні показники по м. Ромни за січень 2011 р. У місті проживало станом на 1 лютого ц. р. 44329 осіб. Народилося – 30, померло – 72 особи. Зареєстровано 20 шлюбів і 5 розлучень.

У населених пунктах Роменського району станом на 1 лютого ц. р. проживало 36636 осіб. Народилося – 28, померло – 65 осіб. Зареєстровано 7 шлюбів.

Управління статистики

в Роменському районі.

 

 

Додати коментар

Увага! Якщо Ви не зареєстрований користувач, то можуть виникнути проблеми з коментуванням, пов'язані з тим, що ім'я, під яким Ви хочете залишити коментар, вже належить зареєстрованому користувачеві. Будь ласка, зареєструйтесь або виберіть більш унікальне ім'я.

Захисний код
Оновити

 

Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Танці
Танці

Вхід на Ромни. інфоОголошення