Ромны. Romny. Ромни. інфо

Ромни.інфо Новини міста Вісті Роменщини Роменські рятувальники – кращі
Роменські рятувальники – кращі
Вісті Роменщини
Понеділок, 04 квітня 2011, 20:14      Ромни, Сумська область

Нещодавно у Міністерстві надзвичайних ситуацій відбулася колегія, на якій підбито підсумки діяльності підроз­ділів МНС України у 2010 році.

За результатами огляду-конкурсу перехідний вимпел „За кращу організацію служби у 2010 році серед спе­ці­альних регіональних цент­рів швидкого реагування” отримав дислокований у  Ромнах Другий спеці­альний регіональний центр швид­кого реагування МНС України.

Як наголосив начальник спец­центру МНС полковник служби цивільного захисту Сер­гій Біляєв, роменські рятувальники зупинятись на досягнутому не збираються. Пріоритетними напрямками їх діяльності у найближчі роки стануть вдосконалення матеріально-технічної бази центру, підвищення боєздатності та рівня професійної підготовки всіх підрозділів. І суперзавдання – проведення на базі 2 CРЦШР МНС у 2012 році чемпіонату світу серед пошуково-рятувальних кінологічних обслуг.

Валерій ШОКУТЬКО,

помічник начальника.

 

Додати коментар

Увага! Якщо Ви не зареєстрований користувач, то можуть виникнути проблеми з коментуванням, пов'язані з тим, що ім'я, під яким Ви хочете залишити коментар, вже належить зареєстрованому користувачеві. Будь ласка, зареєструйтесь або виберіть більш унікальне ім'я.

Захисний код
Оновити

 

Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Сейм
Сейм

Вхід на Ромни. інфоОголошення