Ромны. Romny. Ромни. інфо

Ромни.інфо Новини міста Вісті Роменщини Громадська рада оновиться
Громадська рада оновиться
Вісті Роменщини
Четвер, 07 квітня 2011, 20:21      Ромни, Сумська область

Члени громадської ради при міськвиконкомі затвердили план роботи на перше півріччя 2011 року. Та втілювати його в життя доведеться вже новому складу цього дорадчого органу.

Згідно з Постановою Кабмі­ну від 3 листопада 2010 р. № 996 “Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики” у роботі подібних утворень не можуть брати участь представники політичних партій. Тому під час засідання створено ініціативну групу з підготовки установчих зборів для формування нової громадської ради. Натомість протягом щонайменше двох місяців вона працюватиме у старому складі.

Заслухано інформацію начальника відділу з питань ФК і спорту міськвиконкому Володимира Мельника про розвиток галузі. На часі залишаються питання створення в місті центру фізичної культури, реконструкції стадіону. Ініційовано звернення до облдержадміністрації з проханням збільшити фінансування цього напрямку. За пропозицією заступника голови “Роменського земляцтва” Олени Малко рада рекомендуватиме органам самоврядування створити алею спортивної слави на зразок Алеї Героїв.

Звернення настоятеля Всіх­святської церкви о. Димитрія (Долгого) стосувалося утримання місць поховань відомих роменців. Міському голові запропонують створити робочу групу з каталогізації таких могил. А опіку над ними готові взяти різні громадські організації, меценати, – запевнив батюшка.

Юрій ПРОКОПЕНКО.

 

Додати коментар

Увага! Якщо Ви не зареєстрований користувач, то можуть виникнути проблеми з коментуванням, пов'язані з тим, що ім'я, під яким Ви хочете залишити коментар, вже належить зареєстрованому користувачеві. Будь ласка, зареєструйтесь або виберіть більш унікальне ім'я.

Захисний код
Оновити

 

Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Народні гуляння
Народні гуляння

Вхід на Ромни. інфоОголошення