Ромны. Romny. Ромни. інфо

Ромни.інфо Новини міста Вісті Роменщини Роменські майстри – кращі на Сумщині
Роменські майстри – кращі на Сумщині
Вісті Роменщини
Четвер, 07 квітня 2011, 20:26      Ромни, Сумська область

В епоху пластмаси й металу все менше місця в нашому житті займає дерево. Ми звикли до цього простого й навіть дещо грубого матеріалу. Та неможливо навіть уявити, на які витвори мистецтва здатні перетворити шматок дерева умілі руки майстра.

Це і чудові меблі, й оригінальні деталі інтер’єру, речі незамінні на кожній кухні – хлібниці, дощечки, качалки і навіть іграшки та вулики. Саме їх зі всієї області зібрала професійно-тематична виставка виробів деревообробного профілю в управлінні освіти і науки Сумської облдержадміністрації. Тут представили свої кращі роботи учні професійно-технічних навчальних закладів Сум, Конотопа, Лебедина, Ромен, Глухова, Шостки, Путивля та інших населених пунктів регіону.

Організатори мали на меті не лише продемонструвати таланти учнів, а й визначити кращих.

Перемогу заслужено одержали представники Роменського вищого професійного училища. Вони привезли на виставку незвичні підставки для квітів, оригінально оформлені набори дощечок, віконні рами, дверні полотна, чудові стільці та столи й навіть гойдалку, яка не залишила байдужим жодного відвідувача.

Друге місце – у Путивльського професійно-технічного ліцею. Почесне третє місце розділили сумчани: вище професійне училище будівництва та дизайну і професійний ліцей будівництва та автотранспорту. Переможців нагородили дипломами.

Лілія ГОНЧАРЕНКО,

працівник прес-служби управління освіти і науки облдержадміністрації.

 

Додати коментар

Увага! Якщо Ви не зареєстрований користувач, то можуть виникнути проблеми з коментуванням, пов'язані з тим, що ім'я, під яким Ви хочете залишити коментар, вже належить зареєстрованому користувачеві. Будь ласка, зареєструйтесь або виберіть більш унікальне ім'я.

Захисний код
Оновити

 

Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Депо
Депо

Вхід на Ромни. інфоОголошення