Ромны. Romny. Ромни. інфо

Ромни.інфо Новини міста Вісті Роменщини Бути учителем – це мистецтво
Бути учителем – це мистецтво
Вісті Роменщини
Неділя, 17 квітня 2011, 21:38      Ромни, Сумська область

Мабуть, найбільше щастя людини – досягнення мрії, коли головна справа життя приносить чудесні, корисні плоди. Так, В.В. Волинська за велінням серця стала учителем математики.

Поріг школи № 7 вона переступила ще в 1978 році після закінчення Сумського педінституту. З дитинства закоха­ність у математику стала її покликанням. Із перших днів на освітянській ниві вона намагалася робити все, щоб цей предмет був улюбленим для учнів. Прив’язалися вони й до молодої вчительки. Досвідчені колеги, спостерігаючи за Вірою Вікторівною, говорили: “Дар Божий у неї”. Неодноразово пропонували їй посаду заступника директора. Відмовлялася, бо прикипіла душею до дітей, для яких стала класним керівником.

Віра Вікторівна – учитель, якого завжди чекають. Її ґрунтовна фахова підготовка, ерудиція, невимушеність у спілкуванні, щира, непідробна любов до вихованців, турбота про їхній розвиток перетворюють урок на цікаву подорож у незнаний світ науки, захоплюючу освітню гру. В одній із притч говориться, що людина, як і олівець, залишає за собою слід. Тільки не грифелем, а своїми вчинками й справами. Лінія добрих справ Віри Вікторівни здається безкінечною. Вона також – учитель і наставник, взірець принциповості, порядності, чесності для молодих викладачів. Професійна майстерність, творчий пошук, доброта – складові її авторитету.

Для добрих справ у неї завжди відкрите серце. Випускники понесли в життя й цю мудру науку наставниці. З кожним з них її пов’язують приємні спогади. Ніщо так не додає сили вчителеві, як заслужене пошанування учнями, що гріють душу з вітальних листівок, які вона зберігає з любов’ю. В.В. Волинська навчає дітей не лише математики, а й мудрості, любові до людей. Діти горнуться до неї, чекають порад, цікавих виховних годин, подорожей.

Праця вчительки відзначена почесними грамотами, відзнаками Міністерства освіти і науки України, званням відмінника освіти України. Віра Вікторівна – звичайна українка. Любить народну пісню, уміє гостинно зустрічати друзів. Виховала двох синів, обожнює внука – першокласника Дмитрика. Попри зайнятість знаходить час вислухати й поспілкуватися з усіма, хто до неї звертається. Це можна назвати талантом людяності. Колег дивує її невтомність. Працюючи з такою людиною, і сам перей­маєш­ся її ставленням до професії.

Ювілей Віри Вікторівни – не рубіж її педагогічної діяльності. З цим і вітаємо колегу. Щиро зичимо творчого неспокою, здійснення найзаповітніших мрій. Нехай Вас завжди супроводжують Віра, Надія, Любов та правічна Мудрість. Всіляких гараздів і многая лєта!

Світлана ФЕДЬКО,

директор ЗОШ № 7.

 

Додати коментар

Увага! Якщо Ви не зареєстрований користувач, то можуть виникнути проблеми з коментуванням, пов'язані з тим, що ім'я, під яким Ви хочете залишити коментар, вже належить зареєстрованому користувачеві. Будь ласка, зареєструйтесь або виберіть більш унікальне ім'я.

Захисний код
Оновити

 

Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Сейм
Сейм

Вхід на Ромни. інфоОголошення