Ромны. Romny. Ромни. інфо

Калнишева рада-2011
Вісті Роменщини
Середа, 11 травня 2011, 12:19      Ромни, Сумська область

Міський голова Микола Калашник провів перше засідання оргкомітету з відзначення урочистостей, присвячених 320-й річниці від дня наро­дження останнього кошового отамана Запорозької Січі, нашого земляка Петра Калнишевського.

 У роботі засідання взяли участь перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Татарінов, голова Всеукраїнського фонду ім. Петра Калнишевського Іван Рішняк, представники обласного та місцевого осередків Українського козацтва отаман Сумської паланки Віктор Лях і старійшина Георгій Завгород­ній, а також “Роменського земляцтва”, відділів культури й освіти міськвиконкому та райдержадміністрації, правоохоронних органів.

Учасники наради окреслили заходи з підготовки свята, визначилися з датою його проведення. Так, 12 липня у Ромнах пройде науково-практична конференція за участю як місцевих істориків і краєзнав­ців, так і науковців з інших міст. Урочистості на малій батьківщині Калниша у с. Пусто­вій­­тівка заплановані на суботу, 16 липня.

Андрій ЛЮБСЬКИЙ.

 

Додати коментар

Увага! Якщо Ви не зареєстрований користувач, то можуть виникнути проблеми з коментуванням, пов'язані з тим, що ім'я, під яким Ви хочете залишити коментар, вже належить зареєстрованому користувачеві. Будь ласка, зареєструйтесь або виберіть більш унікальне ім'я.

Захисний код
Оновити

 

Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

konotop8
konotop8

Вхід на Ромни. інфоОголошення