Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо Новини міста Вісті Роменщини Змагалися майбутні солдати
Змагалися майбутні солдати
Вісті Роменщини
Середа, 11 травня 2011, 12:29      Ромни, Сумська область

Незважаючи на всі негаразди в країні, невирішені проблемні питання, військової служби в Україні ніхто не відміняв. На захист рубежів Батьківщини стають найдостойніші юнаки.

А виростають вони, міцніють у школах району. Днями у спортивному комплексі Роменського коледжу СНАУ відбулася спартакіада школярів з допризовної підготовки.

Звертаючись до присутніх, заступник голови райдержадміністрації В.В. Ремінець сказав:

– Ви представляєте “золотий фонд” нашої сільської молоді. Через декілька років станете солдатами, одягнете форму і заміните у військових підрозділах своїх старших товаришів. Там вам знадобляться вміння, спритність, сила, які ви здобули на уроках фізкультури, в змаганнях. Бажаю кожному перемоги на сьогоднішній спартакіаді, здоров’я, всіх гараздів у житті.

Привітав учнів також начальник відділу з питань молоді та спорту РДА С.П. Корнух.

Змагалися школярі у чотирьох видах: біг на дистанції 100 метрів, підтягування на перекладині, метання гранати та крос 3 кілометри. Першість вибороли В’ячеслав Кохно (Великобубнівська школа), Євгеній Якименко (Смілівська), Дмитро Марченко (Перекопівська). Вони представлятимуть Роменський район на обласній спартакіаді.

Микола ГНАТЕНКО.

 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

9
9