Ромны. Romny. Ромни. інфо

Квітневий санбюлетень
Вісті Роменщини
Неділя, 22 травня 2011, 21:44      Ромни, Сумська область
Працівники Роменської райСЕС обстежили 268 об’єктів, 65 осередків інфекційних захворювань. На 69 об’єктах виявлено порушення санітарних норм і правил. Накладено штрафів на загальну суму 11612 грн. Тимчасово припинено експлуатацію 9 об’єктів. Забраковано 30,65 кг зіпсованих харчових продуктів на суму 846 грн. 

Санітарно-гігієнічною лабораторією виконано 689 дослі­джень у 357 зразках. Виявлено відхилення у 46 пробах колодязної води із сіл Біловод, Чеберяки, Ріпки, Заруддя, Мокіївка, Ярмолинці, де кількість нітратів перевищувала граничнодопустимі норми у 1,6-7,5 раза. За вмістом заліза і мутністю перевищено норми у водопроводах с. Кашпури – у 5,9, Андріяшів­ського хлібозаводу – у 15,9 раза. В пробі обіду з їдальні Ведме­жівської ЗОШ виявлено занижену калорійність. У 15 пробах повітря робочої зони відмічено відхилення за вмістом пилу (Біловодський комбінат хлібо­продуктів - у 1,5 раза), за вміс­том двоокису азоту, озону, марганцю, заліза (ТОВ «АФ «Біловоди» - в 1,5 раза).

Бактеріологічною лабораторією проведено 4173 дослідження у 2353 зразках. Із них 16 позитивних, у тому числі 10 зраз­ків питної води з громадських колодязів сіл Пустовійтівка, Андріяшівка, Біловод, Василівка, Бобрик, що не відповідають санітарним нормам за загальними коліформами (бактерії групи кишкової палички). Також виявлено 6 зразків позитивних змивів з обладнання на бактерії групи кишкової палички (кафе «Мрія» «Старе місто», Андріяшівський хлібозавод, Хмелівський будинок-інтернат). Проведено 1021 профілактичне дослі­дження на групу кишкових інфекцій та 682 – на крапельну, позитивних не виявлено.

Зареєстровано 887 гострих респіраторних вірусних інфек­цій, 10 випадків грипу, по одному – туберкульозу, гонореї, по 2 – вірусного гепатиту В і С, 4 – педикульозу, 3 – сифілісу, 29 – гельмінтозів, 13 – укусів людей тваринами.

Літо – сезон росту гострих харчових отруєнь та гострих кишкових інфекцій. Пам’ятайте, запорукою вашого здоров’я є суворе дотримання правил особистої гігієни та гігієни харчування.

Микола БОЙКО,

головний лікар райСЕС.

 

 

Додати коментар

Увага! Якщо Ви не зареєстрований користувач, то можуть виникнути проблеми з коментуванням, пов'язані з тим, що ім'я, під яким Ви хочете залишити коментар, вже належить зареєстрованому користувачеві. Будь ласка, зареєструйтесь або виберіть більш унікальне ім'я.

Захисний код
Оновити

 

Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

23
23

Вхід на Ромни. інфоОголошення