Ромны. Romny. Ромни. інфо

Ромни.інфо Новини міста Вісті Роменщини нова система управління водопостачанням
нова система управління водопостачанням
Вісті Роменщини
Четвер, 26 травня 2011, 11:46      Ромни, Сумська область

На четвертій сесії районної ради шостого скликання, яку провів голова райради Сергій Хоронько, заступник голови районної державної адміні­страції Віталій Карнаух проаналізував хід виконання програми забезпечення населення якісною питною водою на 2006-2020 роки.

Доповідач відзначив, що програма передбачає створення нової системи управління водопостачанням і водовідведенням, адже в галузі накопичилося багато проблем, які потребують термінового вирішення та значних фінансових вкладень. Особливе занепокоєння викликає незадовільний стан очисних споруд, які потребують реконструкції (села Плавинище, Біловод, Великі Бубни, Рогинці, Перехрестівка). З 14,6 км каналізаційних мереж 10 км перебувають в аварійному стані (Рогинці, Перехрестівка, Овлаші, Глинськ). Із 78 км водопроводу таких – 20 км. Питна вода в населених пунктах не відповідає вимогам держстандартів. Складні умови спонукають до вирішення питання щодо створення спеціалізованих організацій з експлуатації джерел централізованого і децентралізованого водопостачання, обстеження всіх свердловин і вжиття заходів для їх подальшого функціонування, тампонування недіючих для усунення небезпеки забруднення водних горизонтів. Саме це й рекомендували зробити сіль­ським радам депутати.

Покращенню галузі сприятиме швей­царсько-український проект «Підтримка децентралізації в Україні» DESPRO, про який вже не раз згадувалося в засобах масової інформації. Сім громад подали заявки на участь у ньому. У червні відбудеться конкурсний відбір, за результатами якого чотири громади зможуть розраховувати на підтримку іноземних партнерів при будівництві водопроводів, – додав Віталій Карнаух.

Народні обранці затвердили звіт про виконання районного бюджету за перший квартал 2011 року. Доходи склали 1950099,59 грн., видатки – 18215164,96 грн.

Внесено зміни до районного бюджету, а також ряду програм: з підтримки малого під­приємництва, економічного та соціального розвитку, функціонування галузей культури, освіти та ін.

Затверджено програму ін­фор­матизації району на 2011-2012 роки. Її пріоритетними напрямками є технічне забезпечення органів влади інформаційними технологіями, необхідними для виконання управлінських функцій, забезпечення вільного доступу населення до телекомунікаційних послуг для розбудови інформаційного суспільства.

За схваленою програмою оз­доровлення та відпочинку дітей у 2011 році планується охопити різними видами оздоровлення 1840 школярів. 12 юних меш­канців району відпочинуть у міському таборі «Вогник», 20 – у пересувних таборах наметового типу. Програмою передбачено, що діти побувають у центрах «Молода гвардія», «Артек».

Депутат районної ради Михайло Шевченко звітував перед колегами про виконання рі­шень і доручень місцевого самоврядування, роботу в окрузі. Його доповідь доповнив голова РДА Віктор Сєрік, який від­значив вклад відомого господарника і громадського діяча в життєдіяльність регіону, а також запропонував усім депутатам звітувати перед громадами.

Денис МЯГКОВИЧ
 

Додати коментар

Увага! Якщо Ви не зареєстрований користувач, то можуть виникнути проблеми з коментуванням, пов'язані з тим, що ім'я, під яким Ви хочете залишити коментар, вже належить зареєстрованому користувачеві. Будь ласка, зареєструйтесь або виберіть більш унікальне ім'я.

Захисний код
Оновити

 

Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Масляня
Масляня

Вхід на Ромни. інфоОголошення