Ромны. Romny. Ромни. інфо

Не забувають…
Вісті Роменщини
Четвер, 26 травня 2011, 11:58      Ромни, Сумська область

У кожному трудовому колективі є свої, властиві лише йому традиції. В центрі поштового зв’язку (ЦПЗ № 3 м. Ромни), як мовиться, з сивої давнини пошановують ветеранів праці, пенсіонерів. 

На кавказький кшталт вважають їх “аксакалами”, тобто людьми мудрими, поміркованими, у яких є багатий життєвий досвід і є чому повчитися молодим. Отже, ця традиція роменських поштарів підхоплюється як естафета молодшим поколінням і втілюється в життя.

Свідченням цього є і вдячність пенсіонерки Ганни Кузьменко, яка мешкає в Ромні на вулиці Варчука, 20. Ганна Архипівна в своєму коротенькому листі до редакції просить подякувати всім працівникам, адміністрації та профкому ЦПЗ за те, “що не забувають і про нас, колишніх трударів. Щороку на професійні та інші свята, особливо в День Перемоги, відзначають подарунками, преміями. Одним словом, оточують увагою. Бажаю всім здоров’я, щасливого довголіття, миру і всього найкращого. Слава Богу, що не перевелися чуйні, доброзичливі керівники”.

Листа прокоментувала заступник начальника ЦПЗ № 3 в м. Ромни ще молода за віком людина Людмила Площик:

– То все правда, про що пише пенсіонерка. Їй сьогодні 92 роки. Ми постійно пильнуємо, щоб у доброму стані перебувало її помешкання. Торік, скажімо, обновили вхід до будинку – спорудили нові східці. А також листоноші щодня її відвідують, дбають, щоб вона була забезпечена всім необхідним для нормального проживання.

Людмила Анатоліївна назвала ще кількох людей похилого віку, ветера­нів поштового зв’язку, якими ЦПЗ постійно опікується.

Хотілося б, щоб добру справу роменських поштарів запровадили на кожному підприємстві, в установі, організації. На жаль, як не прикро, маємо протилежні факти.

Яків ПОЛОТНО.

 

Додати коментар

Увага! Якщо Ви не зареєстрований користувач, то можуть виникнути проблеми з коментуванням, пов'язані з тим, що ім'я, під яким Ви хочете залишити коментар, вже належить зареєстрованому користувачеві. Будь ласка, зареєструйтесь або виберіть більш унікальне ім'я.

Захисний код
Оновити

 

Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Сейм
Сейм

Вхід на Ромни. інфоОголошення