Ромны. Romny. Ромни. інфо

Внесли низку змін
Вісті Роменщини
Середа, 06 липня 2011, 13:18      Ромни, Сумська область

Десята сесія міської ради шостого скликання, яку провів секретар міської ради М.С. Цецюр, розпочалася з обговорення депутатських запитів.

Передусім Микола Сергійович ознайомив зі зверненням до депутатів Сумської обласної ради щодо заснування ордена О.А. Деревської, підготовленим за ініціативи нащадків матері-героїні. Народні обранці підтримали пропозицію одноголосно. У зверненні йдеться про порушення клопотання перед Верховною Радою щодо внесення змін до Закону України “Про державні нагороди України”.

Депутати розглянули земель­ні питання. Обмінявшись думками, внесли ряд змін до рішень міської ради, що стосувалися оренди комунального майна. Про­аналізували програми розвитку освіти на 2008-2011 роки та реформування закладів для сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, наголосивши на їх недостатньому фі­нан­суванні. До проблеми повернуться під час внесення змін до бюджету.

У “різному” обговорили звернення громадян щодо благоустрою площі Гнідаша. Питання вирішили вивчити комісійно перед тим, як дати відповідь мешканцям, які також планували взяти участь в обговоренні й чекали у сусідній залі.

Начальник головного управ­ління міського господарства М.Г. Кочерга поінформував народних обранців про те, що у вересні має завершитися робота над проектом детального плану міста, який виконує спеціалізований інститут. Продовжуючи тему, Я.І. Зубан запропонував передбачити в міському бюджеті кошти для проведення космічної зйомки Ромен (120 тис. грн.), необхідної для складення сучасної карти.

І.О. Кавчак закликав до активної участі у формуванні нещодавно створеного загальноміського благодійного фонду.

Учасники засідання також торкнулися благоустрою прилеглої території будівельного маркету на вул. Дудіна, безпеки на дорогах, встановлення інформаційної афіші в центрі міста й санвузлів – у парку культури та відпочинку ім. Т.Г. Шевченка.

Марина МАЖАРА,

студентка СумДУ.

 

Додати коментар

Увага! Якщо Ви не зареєстрований користувач, то можуть виникнути проблеми з коментуванням, пов'язані з тим, що ім'я, під яким Ви хочете залишити коментар, вже належить зареєстрованому користувачеві. Будь ласка, зареєструйтесь або виберіть більш унікальне ім'я.

Захисний код
Оновити

 

Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

38
38

Вхід на Ромни. інфоОголошення