Ромны. Romny. Ромни. інфо

Ромни.інфо Новини міста Вісті Роменщини Ходить літо білим світом
Ходить літо білим світом
Вісті Роменщини
Четвер, 21 липня 2011, 13:46      Ромни, Сумська область

Канікули, літо, сонце. Чудова пора для відпочинку. Діти із задоволенням відвідують оздоровчі майданчики, цікаві куточки краю. У  Роменській цент­раль­ній районній бібліотеці про­йшла низка цікавих заходів з організації дозвілля користува­чів-дітей. Частими гостями біб­ліотеки стали учні Овлашівської ЗОШ. 

 Школярі 1-4-х класів побували на годині застереження „На всі випадки життя корисні поради від А до Я”,  де дізналися про правильне поводження на воді, вдома без батьків, у лісі. А школярі 5-8 класів  завітали на подорож у країну домашніх тварин „На гостину до Кота Тимофійовича та Пса Барбосовича”.

Для учнів 8-х класів Роменської ЗОШ № 5 проведено правознавчу годину „Права дітей в Україні”, на якій виступила заступник начальника міськрайонного управління юстиції О.С. Лежанко. Також учні могли ознайомитися з книжковою виставкою „Ми і закон”.

Вихованці Довгополівської ЗОШ побували на літературній регаті „Юні читайлики” та взяли участь у різних казкових конкурсах, мандруючи на уявних кораблях.

Інтелектуальну гру „Розумники та розумниці” відвідали юні роменці з пришкільного табору „Журавлик” (Роменська ЗОШ № 5).

Літературним диліжансом по­мандрували молодші школярі  ЗОШ № 10 українськими народними казками „В гості до казок”. У бібліотеці всі бажаючі маленькі користувачі  можуть перевірити свої знання, ознайомившись із виставкою-чайнвордом „Слідами давніх греків” та спробувавши відповісти на поставлені запитання. Також  створено тематичну полицю „Цікаві таємниці в книжковій скарбниці”, виставку-калейдоскоп  „Сонячне намисто літа”.

Цікаво пройшли заходи і в бібліотеках району. Конкурси малюнків „Літо, літечко при­йшло” (Ведмежівська сільська бібліотека-філія), „Улюблені куточки нашого краю” (Пустовій­тівська), „Ми діти твої, Україно” (Анастасівська), конкурс юних казкарів „Казки в колисках виростають” (Перехрестівська), літературно-музичні свята „Ща­с­лива країна дитинства”  (Великобубнівська),  „Хай сонцю і квітам всміхаються діти” (Кор­жівська), „Яскраві барви дитинства” (Перекопівська), „Свято радості й надії” (Перехрестівська), гра-розвага „У день дитинства в селах і містах розлийся, пісне, на вустах” (Бобрицька), подорож до бібліотечного міс­течка „В царство книг” (Андріяшівська), подорож у книжкове царство „Книги – мої друзі” (Довгополівська) та ін.

Наталія ТКАЧЕНКО,

методист по роботі з дітьми Роменської РЦБС.

 

Додати коментар

Увага! Якщо Ви не зареєстрований користувач, то можуть виникнути проблеми з коментуванням, пов'язані з тим, що ім'я, під яким Ви хочете залишити коментар, вже належить зареєстрованому користувачеві. Будь ласка, зареєструйтесь або виберіть більш унікальне ім'я.

Захисний код
Оновити

 

Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Урочистий мітинг
Урочистий мітинг

Вхід на Ромни. інфоОголошення