Ромны. Romny. Ромни. інфо

101
Вісті Роменщини
Понеділок, 23 лютого 2009, 10:16      Ромни, Сумська область
Вогонь забрав чотирьох

Вже протягом нинішнього року станом на 2 лютого на Роменщині сталося 11 пожеж. Ними завдано значних матеріальних збитків. Але найбільше занепоко­єн­­ня викликають надзвичайні ситуації, внаслідок яких гинуть люди. Лише протягом січня на місці пожеж виявлено чотири трупи – стільки ж, як за весь минулий рік.

 

Основними причинами пожеж стали підпали, порушення правил монтажу та експлуатації електроустановок і печей, необережне поводження з вогнем. Так, 4 січня близько 2 год. надійшло повідомлення про загорання літньої кухні мешканця Ромен. Навіть дві автоцистерни СДПЧ-9 не змогли попередити нещастя. Було виявлено труп непрацюючого громадянина 1976 р.н., який зловживав спиртними напоями. Причиною пожежі стало куріння в ліжку.

 

16 січня пожежа виникла у житловому будинку в Правдюках. З пояснення господаря встановлено, що у пічному димоході не було тяги. Він вилив пляшку бензину в піч, після чого стався спалах випарів бензину, від якого зайнялися одяг, речі. Під час гасіння пожежі чоловіка врятували, але він отримав 60% опіків тіла й через дві доби помер у ЦРЛ.

30 січня у власному будинку згорів роменець 1929 р.н. Причиною його загибелі стала необережність при курінні в ліжку.

Шановні громадяни, дотримуйтесь елементарних правил пожежної безпеки на виробництві й у побуті. Бережіть майно та життя від пожеж.

 

Олександр МАТВІЄНКО,
інспектор держпожежнагляду.
 

Додати коментар

Увага! Якщо Ви не зареєстрований користувач, то можуть виникнути проблеми з коментуванням, пов'язані з тим, що ім'я, під яким Ви хочете залишити коментар, вже належить зареєстрованому користувачеві. Будь ласка, зареєструйтесь або виберіть більш унікальне ім'я.

Захисний код
Оновити

 

Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Купальське багаття
Купальське багаття

Вхід на Ромни. інфоОголошення