Ромны. Romny. Ромни. інфо

Ромни.інфо Новини міста Вісті Роменщини Стала Володимирівка цивілізованішою
Стала Володимирівка цивілізованішою
Вісті Роменщини
П'ятниця, 07 жовтня 2011, 07:45      Ромни, Сумська область
У невеликому селі і людей небагато зібралося. Але ви­йшли жителі на центральну вулицю у новому одязі, при доброму настрої. Що б там не говорили, а газ у селі - це свято. І полегшення в роботі, і чистота в хаті. І ще багато зручностей.

- Ми вже втомилися чекати, - говорить жінка, що підійшла до гурту, - а коли "потягнули" труби до Діброви, то з'явилася і в нас надія. Сьогодні вона стала реальністю. Районна влада допомогла грошима, організувала підрядників. Люди скооперувалися, зібрали гроші. І нині, як мовиться, ми на коні.

На зібранні у с. Володимирівка, на відміну від Діброви, не було мікрофонів, духового оркестру, але свято від цього не стало менш значимим. Від душі мовлені поздоровлення, радість на обличчях, теплий гумор у розмові. Все це ще раз підкреслювало, що газифікація села - подія знаменна й урочиста.

Привітали членів кооперативу (а таких 30 господарів) заступник голови Роменської РДА В.І. Карнаух, заступник голови районної ради Н.В. Ващенко, Дібрівський сільсь­кий голова П.М. Панченко, начальник Роменського управління з експлуатації газового господарства М.П. Сидоренко.

Всі висловили подяку за добру роботу голові кооперативу Володимиру Беркуту. Він, до речі, керівник уже зі стажем, бо провів газифікацію в с. Діброва. Та так добре трудився, що володимирівці за­просили й до себе.

Під гучні оплески присутніх спалахує факел.

- А може, то з балона газ підключили? - жартують дядьки.

- Ходімо до хати та на плиті яєчню засмажимо.

Сказано - зроблено. Де й взяв­ся полумисок із крашанками, спалахує факелок на плиті й зашкварчало на сковороді. А хатою вже пішов запах похватної селянської страви. Господарка Марія Григорівна Турчин доповнила стіл салатом, смаженою качкою - і люди почали святкувати по-справжньому. Представники влади теж віддячили хазяйці за гостинність - вручили портативну піч.

Задоволені жителі села не тільки комфортом, що при­йшов у хати, а й увагою, турботою про себе, тим, що життя хоч трішки, але покращується.

Микола ГНАТЕНКО
 

Додати коментар

Увага! Якщо Ви не зареєстрований користувач, то можуть виникнути проблеми з коментуванням, пов'язані з тим, що ім'я, під яким Ви хочете залишити коментар, вже належить зареєстрованому користувачеві. Будь ласка, зареєструйтесь або виберіть більш унікальне ім'я.

Захисний код
Оновити

 

Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Юний орел
Юний орел

Вхід на Ромни. інфоОголошення