Ромны. Romny. Ромни. інфо

Ромни.інфо Новини міста Вісті Роменщини Методом народної будови
Методом народної будови
Вісті Роменщини
Середа, 12 жовтня 2011, 16:29      Ромни, Сумська область

Лікувальні заклади завжди відзначаються чистотою, акуратністю. Не можна сказати, що не відповідав санітарним нормам фельдшерсько-аку­шер­ський пункт у с. Борозенка, але прибирати старе приміщення, приймати в ньому хворих медичним працівникам було незручно.

Та й знаходилася споруда у дворі ферми, навколо якої височіла бетонна огорожа. Виникла потреба в новій будівлі. А тут, як мовиться, на ловця і звір біжить. У центрі села пустувало приміщення старого магазину. Депутати, актив села вирішили обладнати його під фельдшерський пункт. Назустріч пішли спонсори - директор ЗАТ "СБК" В.І. Марюха, керівник СП "Хлібороб" В.Т. Юраков, фермер П.В. Яровенко, директор ПП "Виробнича фірма "Будрезерв" М.Ю. Башта.

Приміщення від­ремон­тува­ли, провели оздоблювальні роботи. Тож вже нині медичний заклад може прий­мати пацієнтів.

- У таких умовах хочеться працювати ще краще, - говорить фельдшер Людмила Литвинко. - Хоч село і приміське (нараховує 280 жителів), але хво­рі не поспішають до міської лікарні, а звертаються в медпункт. У визначені дні проводить прийом лікар-терапевт, плануємо запросити і стоматолога.

Відкриваючи медичний за­клад, голова Роменської РДА В.П. Сєрік сказав:

- Люди виявили бажання мати добротний медпункт. сіль­­ський голова О.М. Шеремет, депутати при­слухалися до виборців, відгукнулися на прохання керівники підприємств, які господарюють на плавини­щен­­ській землі - і борозенці отри­­­­м­а­ли чудовий подарунок. Отож, за бажання, все можна зробити.

Микола ГНАТЕНКО
 

Додати коментар

Увага! Якщо Ви не зареєстрований користувач, то можуть виникнути проблеми з коментуванням, пов'язані з тим, що ім'я, під яким Ви хочете залишити коментар, вже належить зареєстрованому користувачеві. Будь ласка, зареєструйтесь або виберіть більш унікальне ім'я.

Захисний код
Оновити

 

Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Вид на місто
Вид на місто

Вхід на Ромни. інфоОголошення