Ромны. Romny. Ромни. інфо

Юні майстри етюдів
Вісті Роменщини
Середа, 12 жовтня 2011, 16:33      Ромни, Сумська область
Вихованці художньої студії “Ромен-цвіт” міського центру позашкільної освіти постійно здобувають призові місця на обласних конкурсах. Є чим похвалитися й нині.

Юні живописці вже кілька років поспіль посідають вищі сходинки на регіональних пленерах, які, зокрема, проходили в Пустовійтівці, містах Суми, Путивль і нещодавно – в Тростян­ці. Саме там серед близько вісімдесяти учасників Олександр Кільчевський і Анастасія Богуславець здобули треті місця, працюючи над темою “Архітектурний пейзаж”. Сашко вподобав будівлю місцевого музею, Настя – архітектурну пам’ятку міста “Круглий двір”. Хлопець також переміг минулого навчального року на пленері юних художників Сумщини. Високо оцінюють на подібних мистецьких заходах і талант Юлії Вовненко.

– Техніку малювання може опанувати кожен, – ділиться досвідом керівник гуртка, якому у 2008 році присвоєно звання “зразковий колектив”, методист Л.Г. Рудик. – Але таланти виявляються рідко…

Більшість людей жалкує, що не має навіть початкових художніх навичок, особливо коли милується неперевершеним заходом сонця з роменських пагорбів. Проте близько п’ятдесяти вихованців студії можуть відтворити на полотні цю красу й ніколи про це не пошкодують.

Денис МЯГКОВИЧ.

 

Додати коментар

Увага! Якщо Ви не зареєстрований користувач, то можуть виникнути проблеми з коментуванням, пов'язані з тим, що ім'я, під яким Ви хочете залишити коментар, вже належить зареєстрованому користувачеві. Будь ласка, зареєструйтесь або виберіть більш унікальне ім'я.

Захисний код
Оновити

 

Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Квіти загиблим
Квіти загиблим

Вхід на Ромни. інфоОголошення