Ромны. Romny. Ромни. інфо

Ромни.інфо Новини міста Вісті Роменщини Опалення, договори, «аварійка»
Опалення, договори, «аварійка»
Вісті Роменщини
Середа, 26 жовтня 2011, 20:14      Ромни, Сумська область

На нараді міського голови Миколи Калашника з керівниками підприємств і організа­цій, що працюють у комуналь­ній сфері, в першу чергу мова зайшла про стан обігріву помешкань роменців.

Традиційно для початку опалювального сезону найбільше надходить скарг на наявність повітря у внут­рішньобудинкових тепломережах. Викликає занепоко­єн­ня й стан теплотрас. На наступний рік необхідно передбачити їх часткову заміну на найпроблемніших ділянках.

Також наголошувалося на необхідності активізації роботи щодо укладання договорів на вивезення побутових від­ходів. Поки що процес відбувається дуже повільно, хоча керівники „ЖЕКів” заявили про готовність посприяти в цьому питанні. В свою чергу представник ТОВ „ПМК-Ресурс” звернувся з проханням допомогти в оформленні таких угод з підприємствами, органі­заціями та бюджетними установами.

Директор КП „Житло-Експлуатація” Юрій Наливайко підняв питання подальшого існування аварійної служби. Через відсутність коштів на її утримання постало питання руба: потрібна чи ні міс­ту „аварійка”? Дано доручення місь­кого голови профіль­ним за­ступникам вишукати шля­хи фінансування аварійної служби.

Павло КЛЮЧНИК.

 

Додати коментар

Увага! Якщо Ви не зареєстрований користувач, то можуть виникнути проблеми з коментуванням, пов'язані з тим, що ім'я, під яким Ви хочете залишити коментар, вже належить зареєстрованому користувачеві. Будь ласка, зареєструйтесь або виберіть більш унікальне ім'я.

Захисний код
Оновити

 

Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Святкова хода
Святкова хода

Вхід на Ромни. інфоОголошення