Ромны. Romny. Ромни. інфо

На контролі
Вісті Роменщини
Середа, 26 жовтня 2011, 21:23      Ромни, Сумська область

Станом на 1 жовтня заборгованість із виплати заробітної плати по місту становила 405,1 тис. грн. Протягом вересня вона зменшилася на 22,4 тис. грн. і повністю відсутня на економічно активних підприємствах. Водночас невирішеним залишається питання виплати зарплати на підприємствах-банкрутах. У ВАТ «Роменський завод АТС» заборгованість становила 222,3 тис. грн., у Роменській філії ВАТ «Харківшляхбуд» ДБУ-29 – 182,8 тис. грн.

Робота щодо забезпечення своєчасності виплати заробітної плати та сплати внесків до Пенсійного фонду здійснюється тимчасовою комісією з погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат. З початку року на її засіданнях заслухано звіти 38 керівників підприємств, у т.ч. про заходи, яких вони вживають для погашення боргів. За результатами приймаються відповідні рішення та пропозиції щодо визначення шляхів, механізмів і способів розв’язання проблем.

Анастасія ГОЛОВКО,

головний спеціаліст УПСЗН міськвиконкому.

 

Додати коментар

Увага! Якщо Ви не зареєстрований користувач, то можуть виникнути проблеми з коментуванням, пов'язані з тим, що ім'я, під яким Ви хочете залишити коментар, вже належить зареєстрованому користувачеві. Будь ласка, зареєструйтесь або виберіть більш унікальне ім'я.

Захисний код
Оновити

 

Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

konotop31
konotop31

Вхід на Ромни. інфоОголошення