Ромны. Romny. Ромни. інфо

Ромни.інфо Новини міста Вісті Роменщини У пустовійтівських листонош оновлення
У пустовійтівських листонош оновлення
Вісті Роменщини
Понеділок, 31 жовтня 2011, 22:52      Ромни, Сумська область

Світло, затишно і красиво нині у Пустовійтівському відділенні поштового зв’язку, яке очолює Ніна Грицай. Це стало можливим завдяки порозумінню місцевої влади і листонош. Сільський голова Петро Пронь подбав про встановлення сучасних пластикових вікон, а всередині приміщення зробили ремонт самі працівники.

На черзі – полагодження сходів.

Варто зазначити, що начальник Сумської дирекції УДППЗ „Укрпошта”, депутат обласної ра­ди Володимир Криштоп ініціював програму співпраці влади і пошти, прийнято відповідне розпорядження голови ОДА про розвиток поштової мережі, згідно з яким розроблені й подані на розгляд у райдержадміністрації трьох ра­йонів уже місцеві програми. Але очіль­ник Пустовійтівської громади, не чекаючи вказівок зверху, став першопрохідцем у потрібній справі.

Володимир Криштоп і начальник Роменського центру поштового зв’язку № 3 Петро Кривогуз щиро подякували Петру Проню за проявлену ініціативу та висловили впевненість, що цей приклад наслідуватимуть й в інших сільських радах.

Андрій ЛЮБСЬКИЙ.

 

Додати коментар

Увага! Якщо Ви не зареєстрований користувач, то можуть виникнути проблеми з коментуванням, пов'язані з тим, що ім'я, під яким Ви хочете залишити коментар, вже належить зареєстрованому користувачеві. Будь ласка, зареєструйтесь або виберіть більш унікальне ім'я.

Захисний код
Оновити

 

Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

konotop64
konotop64

Вхід на Ромни. інфоОголошення