Ромны. Romny. Ромни. інфо

Ромни.інфо Новини міста Вісті Роменщини Звіт прийняли, тарифи затвердили
Звіт прийняли, тарифи затвердили
Вісті Роменщини
Субота, 05 листопада 2011, 21:42      Ромни, Сумська область

На черговому засіданні виконкому, яке провів міський голова Микола Калашник, розглянуто хід виконання програми соціально-економічного розвитку та бюджету Ромен за дев’ять місяців 2011 року (детальніше - в цьому ж номері). Звітували аступник місь­кого голови Олександр Яковенко та заступник начальника фінансового управління Тетяна Ярошенко.

Звіти затвердили з врахуванням зауважень і побажань чле­нів виконкому. Зокрема, про необхідність активізувати роботу з виявлення й інвентаризації земельних ділянок, що використовуються без належного оформ­­лення документів, більше уваги приділяти аналізу причин припинення діяльності приватних під­приємців та ін. Як зазначив, підбиваючи підсумки, Микола Калашник, певні зрушення на краще є. І для того, щоб вони були відчутні­шими, необхідна співпраця всієї громади. Про що, на жаль, говорити зарано, адже на роз­гляд такого важливого для Ромен питання, як виконання запланованого в усіх сферах життєдіяльності за дев’ять місяців цього року, чомусь не з’явилися дев’ять керівників підприємств із чотирнадцяти, при­славши замість себе представників.

Також на засіданні виконкому прийняли затверджені Національною комісією регулювання ринку комунальних послуг України нові тарифи на послуги з централізованого опалення і постачання гарячої води бюджетним установам та категорії „інші споживачі”, що надаються КП „Ромникомунтепло” РМР”, встановили нові тарифи на послуги з перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах (відповідні рішення опубліковані у попередньому номері міськра­йонки).

Розглянуто й інші питання.

Северин НАДОЛЬКО
 

Додати коментар

Увага! Якщо Ви не зареєстрований користувач, то можуть виникнути проблеми з коментуванням, пов'язані з тим, що ім'я, під яким Ви хочете залишити коментар, вже належить зареєстрованому користувачеві. Будь ласка, зареєструйтесь або виберіть більш унікальне ім'я.

Захисний код
Оновити

 

Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

konotop17
konotop17

Вхід на Ромни. інфоОголошення