Ромны. Romny. Ромни. інфо

Весело восени
Вісті Роменщини
Четвер, 17 листопада 2011, 20:59      Ромни, Сумська область

Міський центр позашкільної освіти завжди готовий прийняти дітлахів. Зокрема, й під час шкіль­них канікул. Ці веселі, хоча й осінні дні, в еколого-натураліс­тичному відділі розпочалися презентацією виставки “Осінній вернісаж”. Вихованці центру демонстрували вміння виготовляти поробки з листя кукурудзи, насіння гарбуза й соняшника, барвистої кохії.

Молодші взяли участь у конкурсі-пленері “Осінь – золота пора”, під час якого змальовували осінні краєвиди. Незабутнє враження справив майстер-клас з квілінгу – паперового мистец­тва, присвячений осінній порі. Чимало глядачів відвідали змагання зі спортивної радіопеленгації, яке організували досвідчені педагоги відділу техніки та спорту в парку. Під час заходу моделі літаків та планерів, керовані школярами, легко злітали в повітря.

Юні натуралісти та члени дитячої дорадчої ради організували акцію “Зроби місто чистим” і упорядкували територію закладу. А також провели свято “Осінній калейдоскоп” у центрі реабілітації дітей-інвалідів. На ранках для наймолодших вихованців школи раннього творчого розвитку «Барвінок» батьки мали змогу відпочити разом із дітьми та взяти участь в ігровій програмі.

Старшокласники відвідали вечори “Станьмо в коло”, “Міс осінь” і музичну вікторину “Заспіваймо пісню веселеньку”. Учні також відвідали місто партизанської слави Путивль, побували в музеї військової техніки та Молчанському монастирі. Залишила приємні спогади екскурсія до Полтави.

Добре, коли канікули стають часом взаємодії та духовного взаємозбагачення батьків і дітей, періодом корисних, цікавих від­крит­тів і досягнень.

Олександра ВАСЮТА,

директор Роменського

ЦПО та РТМ.

 

Додати коментар

Увага! Якщо Ви не зареєстрований користувач, то можуть виникнути проблеми з коментуванням, пов'язані з тим, що ім'я, під яким Ви хочете залишити коментар, вже належить зареєстрованому користувачеві. Будь ласка, зареєструйтесь або виберіть більш унікальне ім'я.

Захисний код
Оновити

 

Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Танці
Танці

Вхід на Ромни. інфоОголошення