Ромны. Romny. Ромни. інфо

Ромни.інфо Новини міста Вісті Роменщини Спорт. НА П'ЄДЕСТАЛІ ПОШАНИ
Спорт. НА П'ЄДЕСТАЛІ ПОШАНИ
Вісті Роменщини
Четвер, 17 листопада 2011, 21:04      Ромни, Сумська область
Завершилася першість Роменського району з футболу в залік ХХ районних спортивних ігор школярів. Сімнадцять команд ЗОШ І-ІІІ ступенів змагалися в чоти­рьох підгрупах. Ігри проводилися в селах Бобрик, Пустовійтівка, Перекопівка, Хмелів.

Переможці зустрілися в Пустовійтівці в фінальній частині змагань. У запеклій боротьбі третій рік поспіль перемогла команда Перекопівської ЗОШ, друге місце посіла Хмелівська, третє - Перехрестівська ЗОШ.

Дев'ять команд ЗОШ І-ІІ ступенів змагалися в трьох підгрупах у Гудимах, Герасимівці, Довгополівці.

Фінальна гра пройшла на стадіоні Роменського коледжу СНАУ. Перемогу святкувала Герасимівська школа, на другому місці - Гудимівська, третьому - Василівська ЗОШ. Призери та переможці нагороджені грамотами і кубками відділу в справах молоді та спорту РДА.

Команда Роменського району в складі Яни Нагорної (Діброва), Аліни Балюри (Хмелів), Романа Простака (Левондівка), Максима Лісняка (Андріяшівка) зайняла друге місце в третій групі на першості області з легкоатлетичного кросу в залік ХХ спортивних ігор школярів.

На стадіоні Сумського НАУ пройшла першість області з футболу в залік ХХ спортивних ігор школярів. Спортсмени Роменщини, вихованці ДЮСШ ім. П.І. Калнишевського (тренер Валерій Кліщенко), перемігши футболістів з Охтирщини (2:1), Лебединщини (6:0) та у фіналі - Конотопщини (основний час - 1:1, після пенальті - 4:2), зайняла перше місце в третій групі.

Команда відділення легкої атлетики ДЮСШ ім. П.І. Калнишевського взяла участь у першому етапі відкритих обласних змагань Полтавщини "Гран-прі"-"Надія" з легкоатлетичного двоєборства. Валерія Калініченко (с. Перехрестівка) на дистанції 60 м із результатом 9,8 секунди посіла третє місце серед дівчаток 2001-2002 р. н. (тренер В.І. Фенько).

Змагаючись за призи президента Сумської обласної організації Федерації біатлону України А.І. Линника, п'ятий результат серед юнаків 1996-1997 р. н. на спринтерській дистанції 2 км показав Іван Ріпчанський (с. Овлаші, тренер Ю. Татарінов).

Переможцями відкритої першості ДЮСШ ім. П.І. Калнишевського з легкоатлетичного кросу в своїх вікових категоріях стали Роман Простак, Іван Ріпчанський, Денис Підвальний (с. Бобрик), Марина Сиротенко, Анастасія Беркут (с. Рогинці). У першості серед юнаків 1997-1998 р. н. третє місце посіла команда Біловодської ЗОШ, друге - Пустовій­тівської, перше - Бобрицької.

Олександр КАСЬЯН.

 

Додати коментар

Увага! Якщо Ви не зареєстрований користувач, то можуть виникнути проблеми з коментуванням, пов'язані з тим, що ім'я, під яким Ви хочете залишити коментар, вже належить зареєстрованому користувачеві. Будь ласка, зареєструйтесь або виберіть більш унікальне ім'я.

Захисний код
Оновити

 

Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

41
41

Вхід на Ромни. інфоОголошення