Ромни.інфо Новини міста Вісті Роменщини Спорт. НА П'ЄДЕСТАЛІ ПОШАНИ
Спорт. НА П'ЄДЕСТАЛІ ПОШАНИ
Вісті Роменщини
Четвер, 17 листопада 2011, 21:04      Ромни, Сумська область
Завершилася першість Роменського району з футболу в залік ХХ районних спортивних ігор школярів. Сімнадцять команд ЗОШ І-ІІІ ступенів змагалися в чоти­рьох підгрупах. Ігри проводилися в селах Бобрик, Пустовійтівка, Перекопівка, Хмелів.

Переможці зустрілися в Пустовійтівці в фінальній частині змагань. У запеклій боротьбі третій рік поспіль перемогла команда Перекопівської ЗОШ, друге місце посіла Хмелівська, третє - Перехрестівська ЗОШ.

Дев'ять команд ЗОШ І-ІІ ступенів змагалися в трьох підгрупах у Гудимах, Герасимівці, Довгополівці.

Фінальна гра пройшла на стадіоні Роменського коледжу СНАУ. Перемогу святкувала Герасимівська школа, на другому місці - Гудимівська, третьому - Василівська ЗОШ. Призери та переможці нагороджені грамотами і кубками відділу в справах молоді та спорту РДА.

Команда Роменського району в складі Яни Нагорної (Діброва), Аліни Балюри (Хмелів), Романа Простака (Левондівка), Максима Лісняка (Андріяшівка) зайняла друге місце в третій групі на першості області з легкоатлетичного кросу в залік ХХ спортивних ігор школярів.

На стадіоні Сумського НАУ пройшла першість області з футболу в залік ХХ спортивних ігор школярів. Спортсмени Роменщини, вихованці ДЮСШ ім. П.І. Калнишевського (тренер Валерій Кліщенко), перемігши футболістів з Охтирщини (2:1), Лебединщини (6:0) та у фіналі - Конотопщини (основний час - 1:1, після пенальті - 4:2), зайняла перше місце в третій групі.

Команда відділення легкої атлетики ДЮСШ ім. П.І. Калнишевського взяла участь у першому етапі відкритих обласних змагань Полтавщини "Гран-прі"-"Надія" з легкоатлетичного двоєборства. Валерія Калініченко (с. Перехрестівка) на дистанції 60 м із результатом 9,8 секунди посіла третє місце серед дівчаток 2001-2002 р. н. (тренер В.І. Фенько).

Змагаючись за призи президента Сумської обласної організації Федерації біатлону України А.І. Линника, п'ятий результат серед юнаків 1996-1997 р. н. на спринтерській дистанції 2 км показав Іван Ріпчанський (с. Овлаші, тренер Ю. Татарінов).

Переможцями відкритої першості ДЮСШ ім. П.І. Калнишевського з легкоатлетичного кросу в своїх вікових категоріях стали Роман Простак, Іван Ріпчанський, Денис Підвальний (с. Бобрик), Марина Сиротенко, Анастасія Беркут (с. Рогинці). У першості серед юнаків 1997-1998 р. н. третє місце посіла команда Біловодської ЗОШ, друге - Пустовій­тівської, перше - Бобрицької.