Ромны. Romny. Ромни. інфо

Ромни.інфо Новини міста Вісті Роменщини Листоноші Пєчкіну і не снилося
Листоноші Пєчкіну і не снилося
Вісті Роменщини
Четвер, 17 листопада 2011, 21:08      Ромни, Сумська область
Наш співрозмовник – начальник ЦПЗ № 3 у м. Ромни Петро Кривогуз 

– Отже, Петре Миколайовичу, вам слово…

– Свято – це завжди приємно, а коли ще й професійне, то вдвічі. Працівники Українського державного під­при­ємства поштового зв’язку „Укр­пошта”, національного оператора поштового зв’язку, як і решта національних поштових операторів світу, надзвичайно чутливі до будь-яких політичних, економічних, со­ці­альних, культурних, навіть світоглядних змін, що відбуваються у країні та за її межами. Тож мають оперативно реагувати на них. Це необхідно в умовах лібералізації ринку, постійного зростання вимог споживачів до асортименту і якості послуг.

Основним завданням „Укр­пошти” на найближче майбут­нє є розвиток наявних і впровадження нових послуг пош­то­вого зв’язку на основі мо­дер­­нізації інформаційної ін­фраструктури й автоматизації управлінських і виробничих процесів підприємства, а також підвищення рівня якості, схоронності та скорочення тер­мі­нів доставки поштових від­правлень.

Одним із найпопулярніших видів послуг залишається передплата на періодичні видання. У нинішньому році населенню доставляється майже 92 тисячі примірників газет і журналів України та країн СНД. Але хотілося б нагадати, що зараз триває передплатна кампанія на 2012 рік. Завжди телефоном 2-12-57 у вас є можливість отримати потрібну інформацію щодо порядку оформлення та умов перед­плати. Ми пропонуємо широкий вибір видань за уподобаннями та запрошуємо до співпраці з нами як індивідуальних передплатників, так і підприємства й організації. Кожен може підібрати для себе та своєї родини ці­каві й доступні видання, оформити передплату як подарунок рідним чи близьким у будь-який населений пункт України, що стане приємним сюрпризом.

– Які видання сьогодні користуються попитом?

– Однією з най­популярніших газет у населення міста і району залишається „Вісті Роменщини”, яка найбільш якісно та об’єктивно висвітлює соціальне і економічне життя регіону. У 2011 ро­ці було передплачено більш ніж 5600 примірників цього видання. Перевагу міськ­ра­йонці надають передплатники сіл Ро­гинці, Бобрик, Андріяшівка, Перекопівка, Хме­лів, Пустовійтівка та ін­ших. Щоб передплатити видання, треба звернутися безпосередньо до листоноші або в своє відділення поштового зв’язку.

Також у кожному відділенні поштового зв’язку можна зробити замовлення на товари народного споживання за каталогом „Товари пош­тою ТОВ „Укркаталог”, ліки чи товари медичного призначення за каталогом „Здоров’я вашої родини”, а також проявити плівку, на­друкувати фотокартки.

– До речі, все частіше споживачі розраховуються за отримані комунальні послуги саме на під­приємстві поштового зв’язку.

– Дійсно, набуває все біль­шого значення послуга з приймання комунальних платежів. Сьогодні заплатити за них можна як у кожному відділенні поштового зв’язку, так і вдома. Для цього варто лише повідомити про це  листоношу. Адже всі відділення поштового зв’язку Сумщини мають можливість приймати комунальні платежі за домашньою адресою.

– А як щодо сплати комі­сійних?

– Наприклад, за газ, телефон, радіо, за кредитні зобов’я­зання за договорами „Альфа-банку”, „Промінвестбанку”, „Банку Русский Стандарт” та „Дельта Банку” вони не беруться, бо ці затрати взяли на себе надавачі комунальних послуг. А за електроенергію, місцеві податки, державне мито, різні види штрафів, тех­огляди тощо стягується комі­сія в розмірі 1,5% суми платежу, але не менше ніж 1,8 грн. за кожну квитанцію. Ця система сплати комісійних існує і для особистих розрахунків у відділеннях поштового зв’язку, і для оплати за домашньою адресою.

Користується популярніс­тю серед споживачів і відносна нова послуга – терміновий переказ грошей. Всього за 15 хвилин у відділеннях поштового зв’язку, що обладнані автоматизованими робочими місцями з використанням комп’ютерних програм приймання та передачі електронних пе­реказів, можна здійснити тер­мі­новий переказ грошей у межах України. Такі можливості є в кожному районному центрі Сумщини. Після відправки термінового переказу відправник грошей самостійно інформує адресата про відіслані йому кошти. Він називає контроль­ний номер, вислану суму та назву поштового відділення, де можна отримати кошти. Всі ці дані від­правник отримує під час оформлення термінового переказу. Відповідно для одержання висланих коштів адресат має повідомити оператору контроль­ний номер, суму і заповнити бланк. Про перелік об’­єктів, що здійснюють прий­мання та виплату термінових поштових переказів, мож­­на дізнатись у будь-якому поштовому відді­лен­ні (телефон служби інформаційної підтримки „Укрпошти” 0-800-502-005).

– Мабуть, справедливо кажуть, що пенсіонер лідер-читач нації?

– Саме так. Статистика стверджує: це найбільш читаюча аудиторія.

– Упродовж багатьох десятиліть пошта як державне підприємство соціальної спрямованості здійснює виплату пенсій та допомог громадянам. Так триватиме й надалі?

– Безумовно. Адже „Укрпошта” як національний оператор прагне допомогти пенсі­онерам та дає їм можливість обрати найбільш зручний спо­сіб отримання пенсій: у від­ді­леннях поштового зв’язку або безпосередньо вдома.

Дбаючи про пенсіонерів, листоноші щомісяця здій­сню­ють доставку пенсій до кожної домівки. Це най­зручніший спо­сіб отримання грошей. Він позбавляє необхідності ходити до банку чи банкомату та сто­яти в черзі. За будь-яких погодних умов листоноші доставлять пенсії, періодичні друковані видання, листи, ліки, товари повсякденного вжитку, при­й­муть платежі, передплату.

Оформити доставку додому пен­сії, грошової допомоги  досить легко: необхідно лише подати заяву до Пен­сійного фонду за місцем проживання. Вже наступного місяця чекайте листоношу.

Працівники поштового зв’язку завжди раді споживачам різноманітних послуг і докладають всі сили й енергію для найповнішого задоволення населення послугами зв’язку, покращення якості роботи.

– Петре Миколайовичу, сьогодні можна почути, що до середини нинішнього століття друковані ЗМІ зникнуть. Мабуть, поштовому зв’язку загрожують такі ж невеселі перспективи?

– Вже не вперше з’явля­ють­ся такі чутки. Але, на мою думку, пошта як один із шля­хів розповсюдження інформації не зникне ніколи.

– І на завершення розмови ваші побажання колегам-зв’язківцям з нагоди професійного свята.

– Від імені адміністрації та профспілкового комітету ЦПЗ № 3 у м. Ромни вітаю всіх працівників та пенсіонерів галузі з Днем працівників радіо, теле­бачення і зв’язку. Зичу міцного здоров’я, щастя, родинного за­тишку, миру і злагоди у житі. Нехай кожний новий день при­носить радість, дарує творчу наснагу й удачу! Надійних партнерів і вірних друзів, процвітання та добробуту вам і вашим родинам!

Спілкувався

Андрій ЯКОВЛЄВ.

 

Додати коментар

Увага! Якщо Ви не зареєстрований користувач, то можуть виникнути проблеми з коментуванням, пов'язані з тим, що ім'я, під яким Ви хочете залишити коментар, вже належить зареєстрованому користувачеві. Будь ласка, зареєструйтесь або виберіть більш унікальне ім'я.

Захисний код
Оновити

 

Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Сейм
Сейм

Вхід на Ромни. інфоОголошення