Ромны. Romny. Ромни. інфо

Рада рекомендувала…
Вісті Роменщини
Неділя, 04 грудня 2011, 19:53      Ромни, Сумська область

Чергове засідання громадської ради при міськвиконкомі, яке провів її голова Микола Оксюта, присвятили підсумкам виконання програми соці­ально-економічного розвитку Ромен за дев’ять місяців 2011 року. Доповідав заступник місь­кого голови Олександр Яковенко, який проаналізував позитивні досягнення і недоліки в діяльності органів місцевого самоврядування, підпри­ємств, установ та організацій (докладніше в № 85 газети “Віс­ті Роменщини” за 2.11. 2011 р.).

Члени дорадчого органу прийняли інформацію до відома та перейшли до розгляду інших питань порядку денного. Зокрема, про виконання рекомендацій, наданих міськ­ви­конкому профільними комісіями громадської ради. Так, пропонувалося в холодну пору року організувати молодіжні дискотеки в міському Будинку культури. Однак це вимагає витрат, – прокоментував потребу заступник міського голови Володимир Дудко, – для оплати праці касира та інших працівників, які б об­слу­говували захід. Перспективу молодіжного дозвілля можливо втілити двома шляхами – виділити для цього кошти з бюджету або залучити приватного підприємця. Обидва варіанти вивчаються, – повідомив він. Члени ж громадської ради наполягають, щоб дискотеки проводилися на добровільних засадах силами пра­ців­ників будинку культури.

Громадські представники також доручили дослідити мож­ливість збільшення кіль­кості учнів дитячої музичної школи та концертів за їх участі. Володимир Дудко пояснив, що для цього не вистачає фі­нансування. Бажаючих вивчати музичне мистецтво дійсно більше, ніж може прийняти навчальний заклад. Однак до­ки не будуть введені додаткові робочі місця, виправити ситуацію неможливо. Педагоги й так працюють за скороченими програмами. Щоправда, за­про­понував він, можна подати пропозицію щодо введення додаткових ставок на розгляд сесії міської ради. Розширенню ж концерт­ної діяльності заважає відсут­ність актового залу в ДМШ. Та заходи можна проводити і в міському Будинку культури, хоча з цим пов’язані деякі організаційні труднощі.

Заступник міського голови Андрій Жарий розкрив задуми щодо оптимізації системи житлово-комунального господарства, що полягає в об’єд­нанні профільних підприємств і внаслідок – зниженні вартості їх утримання. Серед галузевих питань, як відомо, багато нагальних. То­му учасники зу­стрі­чі порадили чіткіше визначитися з термінами реформування.

Наприкінці засідання Микола Оксюта наголосив на необхідності дотримуватися членами громадської ради взятих на себе зобов’язань, зважаючи на те, що частина з них не з’явилася або запізнилася на зустріч. Він також нагадав, що до роботи ради можуть долучатися й інші громадяни, але в рамках повноважень дорадчого органу, без політичної чи будь-якої іншої агітації, до чого спробував вдатися під час за­сідання активний громадський діяч Сергій Гаврась.

Юрій ПРОКОПЕНКО.

 

Додати коментар

Увага! Якщо Ви не зареєстрований користувач, то можуть виникнути проблеми з коментуванням, пов'язані з тим, що ім'я, під яким Ви хочете залишити коментар, вже належить зареєстрованому користувачеві. Будь ласка, зареєструйтесь або виберіть більш унікальне ім'я.

Захисний код
Оновити

 

Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

33
33

Вхід на Ромни. інфоОголошення