Ромны. Romny. Ромни. інфо Новости Справка Объявления - Зустрічаємо рік чорного водяного Дракона

Ромны. Romny. Ромни. інфо

Ромни.інфо Новини міста Вісті Роменщини Зустрічаємо рік чорного водяного Дракона
Зустрічаємо рік чорного водяного Дракона
Вісті Роменщини
Середа, 21 грудня 2011, 21:18      Ромни, Сумська область

1314561313_new_year_dragon 2012 рік - рік чорного водяного Дракона - краще зу­стрічати активно, позитивно і в сімейному колі. Має бути більше руху, азарту та гри. На відміну від усіх інших тварин східного календарного циклу дракони - створіння міфічні, правда, так називають ще деяких земноводних і ящі­рок. Між тим астрологи вважають зодіакального Дракона уособленням карми, кола втілень, спокутування. А тому життя людей, народжених під цим знаком, і сама їх поява в цьому житті завжди пов'язані з кармічними подіями.

Люди, які народилися в рік водяного Дракона, доступні, дружелюбні, з ними легко мати справу. Дотепні й рідко упустять удачу з рук. Їм зрозумілі людські слабкості, властива готовність поділитися з друзями та близькими своїми думками. Основним недоліком є тенденція перескакувати з одного на інше, невміння концентруватися на якійсь одній меті.

2012-й радять зустрічати по-особливому. За кілька хвилин перед боєм годинника залиште суєту, подумки подякуйте  року, що минає, згадайте якомога більше хорошого. Коли годинник сповістить про початок року, з перших же секунд думайте про хороше, подумки кличте до добра і справедливості. Взагалі астрологи закликають дарувати свою любов людям - цього року во­на обов'язково повернеться, збагачена новою силою.

На святі може бути багато яскравої сучасної музики, головне - не бути пасивним. Дракон полюбляє відкриті прос­тори, ось чому не рекомендується зустрічати Новий рік у лісовій гущавині або на садовій ділянці.

При складанні програми вечора варто пам'ятати, що Дракону не подобаються посередність та заїжджені сценарії. Артистам і шоуменам потрібні абсолютно нові програми та репертуар, а оригінальність задуму і емоційна жвавість вдало приховають можливі недоліки.

Астрологи дещо розходяться в рекомендаціях щодо кольору вбрання, в якому треба зустрічати Новий рік. Так, дехто каже, що у святковому вбранні обов'язково має бути присутнім чорний колір, інші - щось середнє між чорним і жовтим (золотим). Але головне й спільне для всіх рекомендацій: треба обов'язково блищати - це можуть бути блискучі коштовності, іскрометний гумор, сліпуча краса чи приголомшливе життєлюбство. Причому обов'язково треба постаратися в новорічну ніч "схопити свою удачу за хвіст" і не випускати її весь рік. Як­що уявлення про прекрасне не дозволяють надіти яскраво-червону шкіряну спідницю, можна обмежитися чимось більш звичним, підібравши до скромного костюма яскраве доповнення.

Втім інші вважають, що яскраві, блискучі намиста, кольє і брошки краще залишити для прикраси ялинки, а більше приділити уваги створенню фантазійного макіяжу й вишуканого манікюру.

Зачіску на догоду Дракону можна прикрасити яскравими пасмами, а для її закріплення використовувати лаки із золотими, срібними та бронзовими блискітками. Якщо у сукні сміливе декольте і вам є що в ньому показати, то блискучими можуть бути не тільки волосся, але й плечі.

Що має бути на столі в новорічну ніч? Все, що може дозволити гаманець господаря: від банальних курячих стегенець до вишуканих східних страв. Головне - гарненько приправити блюда запашним перцем і базиліком, кардамоном і мускатним горіхом, імбиром і корицею, гвоздичкою і перцем "чілі". "Вогнедишне" меню добре доповнити м'ясною стравою, облитою палаючим спиртним. Цей же фокус можна проробити з фруктами або морозивом - виглядає ефектно і незвично. А фруктові салати дозволять господині з максимальною користю проявити фантазію.

При сервіруванні столу дуже доречними будуть запалені свічки. Проте, вдаючись до новорічної ночі розваг, слід дотримуватися правил безпеки. За багаторічними спостереженнями лікарів-травматологів найбільшу небезпеку в новорічну ніч, крім запалених свічок, петард та іскристих бенгальських вогнів, представляють корки від шампанського, що потрапляють в око. Також треба побоюватися переїдання, бо з'їсти хочеться багато, а організм іноді не проявляє належного розуміння.

Щасливих вам свят!

За матеріалами інтернет-видань

підготував

Северин НАДОЛЬКО.

 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Бульвар Шевченка
Бульвар Шевченка

Вхід на Ромни. інфо