Ромны. Romny. Ромни. інфо

Ромни.інфо Новини міста Вісті Роменщини Микола Калашник: «Є настрій і бажання продовжувати велику справу, розпочату в 2011 році»
Микола Калашник: «Є настрій і бажання продовжувати велику справу, розпочату в 2011 році»
Вісті Роменщини
Середа, 11 січня 2012, 21:35      Ромни, Сумська область
Новий рік – це своєрідний рубіж, коли підбиваєш підсумки, оцінюєш пройдене і закладаєш орієнтири на майбутнє. У переддень свята наш кореспондент поспілкувався з міським головою Миколою Калашником.  

– Миколо Кириловичу, збігають останні дні й години 2011 року. Які враження залишив рік, що завершується?

– Загалом роком задоволений. Мабуть, не варто ще раз перераховувати все зроблене, бо про це я із заступниками і депутатами звітував перед громадою в листопаді. Додам ли­ше, що тоді ми говорили про завершення будівництва СЗОШ № 1, а нині – школа го­стинно відкрила дітворі свої двері. Виконано ямковий ремонт ще ряду доріг. Продовжується оновлення вуличного освітлення в центральній частині Ромен. Добудовується станція знезалізнення води. Триває упорядкування міського парку культури і відпочинку. Розпочато велику роботу з реконструкції дитячого оздоровчого табору „Вогник”. Капітально відремонтовано місь­ку центральну бібліотеку для дорослих ім. Антоненка-Давидовича та ряд тротуарів.

– Які питання не вдалося вирішити і чому?

– Не в повному обсязі виконані роботи з підсипання доріг шлаком. Бо були арештовані рахунки головного управ­­ління міського господарства та виникли труднощі з вагонами. Не працює комунальна баня. Не закінчено ремонт радіоточок у мікрорайонах міста. Всі ці роботи виконуватимуться у 2012 році.

– Кілька слів про ремонт доріг. Чи все було „гладко”?

– На жаль, ні. Головна біда – довга тендерна процедура, що тягнеться 45-50 днів. Але чекати не можна, бо літо в нашому регіоні не 12 місяців. Завдяки глибокому розумінню проблем міста депутатом обласної ради Олександром Саєнком ці питання ми вирі­шува­ли. Тонкощів не озвучуватиму, але все виконувалося своєчасно.

– Чи задоволені Ви роботою заступників, начальників управлінь, служб, відділів?

– Складне питання. Якби всі заступники, які на пер­шій сесії місь­кої ради з трем­тінням у голосі обіцяли вірою і правдою, з урахуванням своїх професійних якостей, служити громаді, дійсно так діяли, то ми зробили б у місті набагато біль­ше. Але є проблеми, є питання з кадрами. Я вірив, що ті люди, яким після складного передвиборчого процесу довірив разом зі мною вирішувати всі питання життя міста, не будуть говорити: „Ну й що, що сказав голова? Ми зробимо по-своєму”. Але, на жаль, трапляється й таке...

– У місті 46 депутатів, половина – обрані за партійними списками, половина – в мажоритарних округах. Скільки депутатів прозвітували про свою роботу разом з вами в листопаді цього року? Як оцінюєте діяльність депутатського корпусу міста?

– Разом зі мною звітували на зустрічах у кварталах міста 8 депутатів, обраних за пар­тійними списками, та 21 мажоритарник. Всі народні обранці, особливо хто працював добросовісно, звітували, як кажуть, з потом на чолі, бо хвилювалися. Але були й звіти лише для звіту.

До речі, чомусь дехто після обрання депутатом вважає, що головне його завдання – роздавати всім цінні вказівки, починаючи з міського голови й до Президента України. Часом відсутня елементарна депутатська етика, а ще – чітке знання прав і обов’язків. Можливо тому, що ми практично не проводили роз’яснення всіх аспектів діяльності представників громади у міській раді. Були якісь потуги, але дуже слабі.

– Чи відчуваєте розуміння з боку громади Ромен?

– Дуже вдячний за терпіння, розуміння політичної і економічної обстановки в місті, області, державі. Я щиро вірю в роменців, стараюся жити їхніми здобутками і проблемами, бідами і радощами. Не боюся людей, сміливо йду в будь-який колектив. Сподіваюся, що не втратив довіри  жителів міста, вони – мій захист і опора, і, в свою чергу, роблю все, щоб теж бути захисником і опорою людям.

– І все-таки, Миколо Кириловичу, Ви не назвали жодного прізвища. Це навмисно?

– Кожен, хто прочитає це інтерв’ю, зрозуміє, про кого йде мова, не таке у нас і велике місто.

– І на завершення, Ваші плани на 2012 рік та побажання роменцям.

– У жодному разі не збираюся опускати руки. Є настрій і бажання продовжити велику справу, розпочату в 2011 році. Це й створення малої академії наук у місті, і ремонт м’яких покрівель на багатоповерхівках та швів у панельних будинках, і встановлення нових дитячих майданчиків, ремонт доріг, пошуки інвесторів для розвитку промисловості.

Вже погоджено питання на рівні голови ОДА Ю.П. Чмиря щодо ремонту ЦРЛ та при­дбання нового рентген­облад­нання для лікарні. Продовжуватиметься реконструкція дитячого табору „Вогник”. Заплановано спорудження нових та ремонт старих автозупинок і ще великий перелік робіт, які мають бути підтверджені бю­джетом міста на 2012 рік.

Громаду міста вітаю з Новим роком та Різдвом Христовим!

Бажаю кожній сім’ї щастя, злагоди, достатку і всі­ляких гараздів, чистого неба над головою. Нехай збуваються ваші найзаповітніші мрії!

Спілкувався

Павло КЛЮЧНИК
 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Юний орел
Юний орел

Вхід на Ромни. інфо