Ромны. Romny. Ромни. інфо

Що діється в "Посуллі"?
Вісті Роменщини
Четвер, 26 лютого 2009, 13:01      Ромни, Сумська область

Вісті РоменщиниОстаннім часом зникла інформація про історико-культурний заповідник. Чи діє він нині і чи проводяться там екскурсії та інші заходи?
Олена СВИРИД, Степан ОКРАЄЦЬ, пенсіонери.

З цим листом ми ознайомили директора заповідника Володимира Панченка. Він охоче погодився розповісти про роботу підпорядкованого йому об’єкта.

– Державний історико-культурний заповідник “Посулля” за­прошує жителів і гостей стародавнього Ромену відвідати історико-культурні об’єкти краю, мальовничі куточки древньої посульської землі.

Побувавши на наших екскурсіях, ви дізнаєтеся про культуру, традиції, пам’ятки історії та архі­тектури, музеї – одні з найкращих на Сумщині.

Пропонуємо ознайомитися з постійно діючими тематичними виставками Роменського крає­знавчого музею: “З археологічного минулого краю”, “Роменщина – козацький край”, “Іллінський ярмарок у Ромні”, “Духовні обереги краю”, “Забуттю не підлягає – Голодомор на Україні в 1932-1933 рр.”, “Роменщина у полум’ї війни”, “Шевченко і Роменщина”, “Природа регіону”, відвідати персональні виставки сучасних художників.

У селі Пустовійтівка ви оглянете меморіальний комплекс кошового отамана Запорозької Січі Петра Калнишевського: відвідаєте музей, побачите велич скіф­ських курганів (урочище Стайчин Верх), вклонитеся монументу Кошового, запалите свічку у Троїцькій церкві, відпочинете на галявинах парку “Калнишевий гай”.

У музеї-садибі Олекси Ющенка (с. Хоружівка Недригайлівського району) дізнаєтеся про літературну спадщину видатного поета, заслуженого громадського діяча, відвідаєте меморіальний комплекс жертвам Голодомору 1932-1933 рр. України.

Вихідні: субота, понеділок.
Тел. для довідок: 2-30-05; 2-16-80 (м. Ромни), 9-38-00  (с. Пус­товійтівка).
Отже, ласкаво просимо до нас на відвідини.

 

Додати коментар

Увага! Якщо Ви не зареєстрований користувач, то можуть виникнути проблеми з коментуванням, пов'язані з тим, що ім'я, під яким Ви хочете залишити коментар, вже належить зареєстрованому користувачеві. Будь ласка, зареєструйтесь або виберіть більш унікальне ім'я.

Захисний код
Оновити

 

Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Святкова площа
Святкова площа

Вхід на Ромни. інфоОголошення