Ромни.інфо Новини міста Вісті Роменщини СПОРТИВНИЙ КАЛЕЙДОСКОП
СПОРТИВНИЙ КАЛЕЙДОСКОП
Вісті Роменщини
Вівторок, 24 січня 2012, 22:22      Ромни, Сумська область
У Коржах і Біловоді пройшли зональні змагання першості району з футзалу серед дівчат у залік ХХ спортивних ігор школярів. Серед десяти команд-учасниць третє місце посіла Рогинська ЗОШ, друге – Біловодська, перше – Бацманівська. Призери та переможці нагороджені грамотами та кубками відділу в справах молоді та спорту РДА. Команда Роменського району готується до обласних змагань, що відбудуться в березні.
* * *
Завершився другий етап відкритих обласних змагань Полтавщини “Гран-Прі”-“Надія” з легкоатлетичного двоєборства, де вихованці ДЮСШ ім. П. Калнишевського Валерія Калініченко та Дмитро Надточій зайняли треті місця, а Євген Слободянюк – четверте за сумою двоєборства (біг 60 та 800 м).
* * *
Запам’ятали вихованців ДЮСШ ім. П. Калнишевського й на чемпіонаті ЦР ВФСТ “Колос” із важкої атлетики серед юніорів (м. Луцьк Волинської обл.). Олександра Міщенко та Вікторія Калуга зайняли четверті місця за сумою двоєборства в своїх вагових категоріях, Олександр Мазун – п’яте, Сергій Тарасенко – одинадцяте.
* * *
У відкритій першості районної ДЮСШ ім. П. Калнишевського серед юних спортсменів 1999, 2000, 2001 р. н. також взяли участь вихованці ДЮСШ “Талан” і ДЮСШ відділу освіти міськвиконкому, які змагалися на дистанціях 60 та 300 м. За сумою двоєборства переможцями в своїх вікових групах стали: Тетяна Бойченко, Дмитро Надточій, Олександр Кваша, Євген Слободянюк (с. Перехрестівка), Ольга Пакіна, Поліна Забудська (м. Ромни).
* * *
15 команд взяли участь у зональних змаганнях першості району з волейболу серед юнаків у залік ХХ спортивних ігор школярів. Ігри проходили на базі Хмелів¬ської, Рогинської, Біловодської, Плавинищенської та Перекопівської шкіл. У фіналі зустрілися команди Плавинищенської, Перекопівської, Анастасівської, Бацманівської ЗОШ і Смілівського НВК. Третє місце виборола Перекопівська ЗОШ (учитель фізичної культури М.І. Леміш), друге – Плавинищенська (Р.А. Омельченко). Перемогу другий рік поспіль святкувала Бацманівської ЗОШ (В.Г. Гаценко).
* * *
За кубок Роменського району з важкої атлетики боролися більше тридцяти спортсменів. Поряд із досвідченими важкоатлетами змагалися й зовсім юні. Переможцями в своїх вагових категоріях стали Едуард Колноокий, Руслан Бегма, Вікторія Калуга, Сергій Тарасенко (с. Герасимів¬ка), Олександр Лижов (Пустовійтівка), Олександр Мазун (Великі Бубни), Олександра Міщенко (Гаї), Олександр Беримець (Рогинці).
* * *
Команди шести шкіл взяли участь у чемпіонаті району з футзалу серед учнів 2000 р. н. та молодших, який пройшов у спорткомплексі імені Володимира Окіпного. Перемогла Великобубнівська ЗОШ (тренер О.А. Кандиба), друге місце зайняла Глинська ЗОШ (М.В. Гаврилко), третє – Рогинська  (Г.Ю. Бобро). Зональні змагання пройдуть у лютому.