Ромны. Romny. Ромни. інфо

Ромни.інфо Новини міста Вісті Роменщини СПОРТИВНИЙ КАЛЕЙДОСКОП
СПОРТИВНИЙ КАЛЕЙДОСКОП
Вісті Роменщини
Вівторок, 24 січня 2012, 22:22      Ромни, Сумська область
У Коржах і Біловоді пройшли зональні змагання першості району з футзалу серед дівчат у залік ХХ спортивних ігор школярів. Серед десяти команд-учасниць третє місце посіла Рогинська ЗОШ, друге – Біловодська, перше – Бацманівська. Призери та переможці нагороджені грамотами та кубками відділу в справах молоді та спорту РДА. Команда Роменського району готується до обласних змагань, що відбудуться в березні.
* * *
Завершився другий етап відкритих обласних змагань Полтавщини “Гран-Прі”-“Надія” з легкоатлетичного двоєборства, де вихованці ДЮСШ ім. П. Калнишевського Валерія Калініченко та Дмитро Надточій зайняли треті місця, а Євген Слободянюк – четверте за сумою двоєборства (біг 60 та 800 м).
* * *
Запам’ятали вихованців ДЮСШ ім. П. Калнишевського й на чемпіонаті ЦР ВФСТ “Колос” із важкої атлетики серед юніорів (м. Луцьк Волинської обл.). Олександра Міщенко та Вікторія Калуга зайняли четверті місця за сумою двоєборства в своїх вагових категоріях, Олександр Мазун – п’яте, Сергій Тарасенко – одинадцяте.
* * *
У відкритій першості районної ДЮСШ ім. П. Калнишевського серед юних спортсменів 1999, 2000, 2001 р. н. також взяли участь вихованці ДЮСШ “Талан” і ДЮСШ відділу освіти міськвиконкому, які змагалися на дистанціях 60 та 300 м. За сумою двоєборства переможцями в своїх вікових групах стали: Тетяна Бойченко, Дмитро Надточій, Олександр Кваша, Євген Слободянюк (с. Перехрестівка), Ольга Пакіна, Поліна Забудська (м. Ромни).
* * *
15 команд взяли участь у зональних змаганнях першості району з волейболу серед юнаків у залік ХХ спортивних ігор школярів. Ігри проходили на базі Хмелів¬ської, Рогинської, Біловодської, Плавинищенської та Перекопівської шкіл. У фіналі зустрілися команди Плавинищенської, Перекопівської, Анастасівської, Бацманівської ЗОШ і Смілівського НВК. Третє місце виборола Перекопівська ЗОШ (учитель фізичної культури М.І. Леміш), друге – Плавинищенська (Р.А. Омельченко). Перемогу другий рік поспіль святкувала Бацманівської ЗОШ (В.Г. Гаценко).
* * *
За кубок Роменського району з важкої атлетики боролися більше тридцяти спортсменів. Поряд із досвідченими важкоатлетами змагалися й зовсім юні. Переможцями в своїх вагових категоріях стали Едуард Колноокий, Руслан Бегма, Вікторія Калуга, Сергій Тарасенко (с. Герасимів¬ка), Олександр Лижов (Пустовійтівка), Олександр Мазун (Великі Бубни), Олександра Міщенко (Гаї), Олександр Беримець (Рогинці).
* * *
Команди шести шкіл взяли участь у чемпіонаті району з футзалу серед учнів 2000 р. н. та молодших, який пройшов у спорткомплексі імені Володимира Окіпного. Перемогла Великобубнівська ЗОШ (тренер О.А. Кандиба), друге місце зайняла Глинська ЗОШ (М.В. Гаврилко), третє – Рогинська  (Г.Ю. Бобро). Зональні змагання пройдуть у лютому.
Олександр КАСЬЯН,
директор ДЮСШ
ім. П. Калнишевського.
 

Додати коментар

Увага! Якщо Ви не зареєстрований користувач, то можуть виникнути проблеми з коментуванням, пов'язані з тим, що ім'я, під яким Ви хочете залишити коментар, вже належить зареєстрованому користувачеві. Будь ласка, зареєструйтесь або виберіть більш унікальне ім'я.

Захисний код
Оновити

 

Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Тріо
Тріо

Вхід на Ромни. інфоОголошення