Ромны. Romny. Ромни. інфо

ПРИМНОЖЕННЯ ДОХОДІВ
Вісті Роменщини
Вівторок, 24 січня 2012, 22:23      Ромни, Сумська область
На апаратній нараді, яку провів міський голова Микола Калашник, його заступник Олек¬сандр Яковенко проаналізував заходи щодо зростання надходжень до міського бюджету, економного та раціо¬наль¬ного використання бюджетних коштів у 2011 році.
Відповідно визначили ві¬сім¬надцять напрямків ефективного використання та примноження доходів, – відзначив він. Зокрема, встановили збір за провадження деяких видів під¬приємницької діяльності, усунули факти недотримання трудового законодавства (зарплати в конвертах), створили 39 робочих місць, уклали нові договори оренди, затвердили нову грошову оцінку землі, скоротили виплати премій праців¬никам бюджетних установ, впро¬вадили заходи з енерго¬збереження, а також ліміти енер¬госпоживання та ін. Внаслідок власні та закріплені надходження склали 100,6% за¬планованих (перевиконання - 206,1 тис. грн.).
Керівники структурних під¬розділів виконкому також звітували про дотримання бюджетними установами вимог економного використання енер¬горесурсів: у ліміти вклалися.
Наприкінці засідання Микола Калашник укотре наголосив на відповідальності очільників владних органів за життєдіяль¬ність міста.
– Ваші посади передбачають не тільки ненормований робочий день і економію енергоресурсів, а й результативність, – наголосив він.
Юрій ПРОКОПЕНКО.
 

Додати коментар

Увага! Якщо Ви не зареєстрований користувач, то можуть виникнути проблеми з коментуванням, пов'язані з тим, що ім'я, під яким Ви хочете залишити коментар, вже належить зареєстрованому користувачеві. Будь ласка, зареєструйтесь або виберіть більш унікальне ім'я.

Захисний код
Оновити

 

Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Бульвар Шевченка
Бульвар Шевченка

Вхід на Ромни. інфоОголошення